Zobacz temat - [MG ZS] lift. Klimatronik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [MG ZS] lift. Klimatronik

iktorn73 - Sob Wrz 26, 2015 11:12
Temat postu: [MG ZS] lift. Klimatronik
Witajcie. Czy ktoś wie dlaczego może nie działać ogrzewanie w moim klimatroniku? Czy jest to w jakiś sposób uzależnione od temperatury na zewnątrz? W moim MG po lifcie nie ma zaworu zagrzewnicy. Pozdrawiam
Kobi84 - Sob Wrz 26, 2015 17:34

Ja mam taki system i ogrzewanie działa niezależnie od temperatury więc coś musi być na rzeczy. Sam się kiedyś zastanawiałem jak jest to rozwiązane bo też nie znalazłem zaworu.
iktorn73, nie masz ogrzewania całkowicie czy tylko słabo grzeje?

iktorn73 - Nie Wrz 27, 2015 08:53

Witam. W klimatroniku nie ma zaworu. Silniczki steruja klapkami na
wiewu. Widocznie u mnie Silniczek się zepsuł. Pozdrawiam

wooy11 - Wto Wrz 29, 2015 13:53

Przyglądnij sie dokladnie przyciskom na panelu klimatronic czy nie wcisnałeś sobie któregos z nich i czy nie wrócił do położenia neutralnego....w takiej sytuacji zblokuje Ci cały klimatronic i przyciski nie działają wiec nie masz mozliwości jakiej kolwiek regulacji czyli nie da sie podnieść temp żeby zmusić ja do grzania ;)
iktorn73 - Wto Wrz 29, 2015 23:22

Niestety to nie przyciski :) . Ale akurat wtedy gdy chciałem zabrać się za naprawę to nawiew ciepłego powietrza zadziałał i do dzisiaj działa :) . Złosliwość rzeczy martwych :) . Pozdrawiam
wooy11 - Sro Wrz 30, 2015 12:36

Te typy tak mają, że czasami same się naprawiają ;)
Raptile - Nie Sty 10, 2016 11:58

Grzanie jest zalezne od temp cieszy .
W zime trwa to dłuzej , jesli chcesz "wymusić" grzanie musisz przestawić na "hi" i ustawisz sobie żądana temp, w tedy zacznie grzać ( wolniej sie dogrzeje wtedy silnik). Pozdro