Zobacz temat - [R25] Odpala i po chwili gaśnie na dłuższy czas, pomocy !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Odpala i po chwili gaśnie na dłuższy czas, pomocy !

ImRover25 - Nie Paź 18, 2015 09:58
Temat postu: [R25] Odpala i po chwili gaśnie na dłuższy czas, pomocy !
Witam, Mechanik nie pomógł myślę że Wy mi pomożecie, podczas jazdy przy ok 140km/h samochód zaczął schodzić z obrotów przy 80km/h zgasł odpalony ponownie normalnie jechał tylko tak do max 80km/h kilka dni później odpalił, po ok 1 minucie zaczął szarpać i zgasł próba odpalenia nie powiodła się za kilka godzin znowu odpalił ale ok min normalnie później nierówna praca silnika i samochód gaśnie:/ nie mam pojęcia co może być nie tak filtr paliwa został wymieniony ja podejrzewałem cos z paliwem właśnie. Co o tym myślicie? Proszę o pomoc
Banned_Admin - Nie Paź 18, 2015 11:06

Ja bym sprawdził przepływomierz
ImRover25 - Nie Paź 18, 2015 12:25

przepływomierz całkiem niedawno był wymieniany
Banned_Admin - Nie Paź 18, 2015 12:34

a auto nie klekocze dziwniej niż zwykle? może pompa wtryskowa zionie duchem juz? przejrzyj wtyczki przy pompie dla pewności czy przypadkiem nie ma jakiś przetarć w kablach powodujących zwarcie.
ImRover25 - Nie Paź 18, 2015 15:03

przed usterką chodził jakoś dziwnie były trochę problemy z odpalaniem długo trzeba było kręcić zanim odpalił i tak jakby miał mniej mocy
Remigiusz - Nie Paź 18, 2015 16:38

Odczytaj kody błędów najpierw moze :wink:

Mozliwe jest tez przetarta wiazka potenciometru gazu.

ImRover25 - Pią Sty 15, 2016 23:16

odpali po kilku godzinach na kilka min. i gaśnie znowu przerwa kilka godzin odpali na chwile i gaśnie. mechanik odczytał błąd jakiś czujnik przy pompie ale nie jest pewien czy pompa czy czujnik kazał zabrać auto i tyle mi pomógł
takanchi - Pon Sty 18, 2016 12:06

Najprosciej było by odlaczyc czujnik jesli faktycznie od odcina wszystko.