Zobacz temat - [MG ZR 160] Prośba o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR 160] Prośba o opinie

janektankista - Pon Lis 02, 2015 13:50
Temat postu: [MG ZR 160] Prośba o opinie
Witam. Proszę o poradę na temat tego auta

http://otomoto.pl/oferta/...g-ID6ycXxw.html



Ogólnie - potrzebuję toczydła jako drugi samochód na dojazdy do pracy, ok 50 km dziennie, myślałem o jakimś punciaku, corsie itp, ale podczas przeglądania ofert apetyt rośnie, i padło na to autko. Niewielka cena, LPG, to że stary rocznik - nie przeszkadza, auto i tak jest kupowane na 2-3 lata, dopóki rodzina się nie powiększy :D , a przede wszystkim to jeden z nielicznych egzemplarzy po mojej stronie Wisły:) Bardzo proszę o opinie

Aha, ponieważ auto z miasta Łodzi pochodzi, prosiłbym też o sugestię dobrego warsztatu, gdzie można by się udać na podstawowe oględziny (wolę wydać 200 zł więcej przy oględzinach, niż 2000 po zakupie...)
pozdrawiam

j0zek - Pon Lis 02, 2015 14:55

Zderzak przedni i tylny od R25 i dokładane listwy od ZR
Źle spasowana klapa bagażnika, wiszące listwy progowe do podklejenia i spasowania,
Maska do spasowania, rdza na obu przednich błotnikach, rdza dookoła zamka bagażnika oklejona taśmą lol, schodzi lakier z tylnego zderzaka, ogniska rdzy na rantach drzwi, chyba też ogniska korozji na tylnych nadkolach, na moje różne odcienie lakieru i bity w cholerę.

Ja bym sobie odpuścił temat, chyba, że zejdzie do 3500 zł i silnik sprawny.

janektankista - Sro Lis 04, 2015 12:18

Dzięki wielkie z pomoc. A już miałem jechać 200km oglądać auto...
leszczu - Sro Lis 04, 2015 13:02

j0zek napisał/a:
Zderzak przedni i tylny od R25 i dokładane listwy od ZR

Po czym niby to stwierdzasz ??

j0zek - Sro Lis 04, 2015 16:58

Nie widzialem, aby zr mial taki zderzak, w ktorym ma dolozona listwe oraz grill. Nie widzisz jak odstaje ten grill?
leszczu - Sro Lis 04, 2015 18:32

j0zek napisał/a:
Nie widzialem, aby zr mial taki zderzak, w ktorym ma dolozona listwe oraz grill. Nie widzisz jak odstaje ten grill?

Do końca 2002 zderzaki w ZR miały dokładane dokładki i grill. Dopiero po 2003 zderzaki były jako całość.

j0zek - Sro Lis 04, 2015 18:52

Ok, w takim razie za 3800 bym wziął.