Zobacz temat - Zakup 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Zakup 75

muniek99 - Wto Lis 24, 2015 09:57
Temat postu: Zakup 75
Witam,
mam na oku Roverka z http://olx.pl/oferta/rove...html#db0ebd2200 (1.jpg)
ta cena z lpg jest adekwatna? czy powinna być wyższa?
Będę chciał go zobaczyć w weekend... czemuś specjalnie się przypatrywać? Może ktoś rzucić okiem na zdjęcia?

Przepiękny jest także : http://otomoto.pl/oferta/...y-ID6ydBAD.html (2.jpg) oraz http://otomoto.pl/oferta/...html#ea413a0148 (3.jpg) tylko w zadume mnie wprawia przebieg samochodów.

pozdrawiam,
m99

prebenny - Wto Lis 24, 2015 10:08

Co do stanu poszczególnych ofert się nie będę wypowiadał.

Natomiast nie sugeruj się przebiegiem. Już pomijając fakt kręcenia liczników to równie dobrze możesz mieć zadbany w dobrym stanie z przebiegiem 300 tyś, co zajeżdżony, zaniedbany z przebiegiem 120 tyś. Patrz na realny stan samochodu (warto podjechać na stację diagnostyczną albo jeszcze lepiej do jakiegoś mechanika co ogarnia Rovery).

Co do ceny to też jest ciężka sprawa. Realnie zadbane Rovery/MG to moim zdaniem koszt minimum koło 10-12 tyś ale jak to zwykle bywa ceny dyktuje rynek i napływ rozbitków składanych z 5 innych, które niemiec płakał jak sprzedawał i do granicy gonił, bo się rozmyślił (widocznie stwierdził, że na szrocie więcej ojro dostanie).

Zajrzyj tu: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=100602

manuel - Wto Lis 24, 2015 11:10

Ja swojego R75 1.8 z LPG + car audio poza tym golas sprzedałem za 7500 2 tyg. temu.
A to było auto po wymianie dachu ale nikt sie nie przejmował

j0zek - Wto Lis 24, 2015 12:10

Jak bedziesz ogladac w Poznaniu to podjedz do aso land rover w Komornikach i oddaj auto na przeglad przedzakupowy. Maja tam odpowiedni komputer pod ktory podepna auto miedzy innymi. Zapytaj o Pana Roberta.
sknerko - Wto Lis 24, 2015 12:22

j0zek napisał/a:
Jak bedziesz ogladac w Poznaniu to podjedz do aso land rover w Komornikach i oddaj auto na przeglad przedzakupowy.
To już nie ASO tylko zwykły warsztat ale kompa mają.
j0zek napisał/a:
Zapytaj o Pana Roberta.
albo Michała chyba jest tam szefem serwisu albo był
longer86 - Wto Lis 24, 2015 13:36

A to w ogóle jeszcze coś jest tam? Bo wszystkie szyldy poznikały
sknerko - Sro Lis 25, 2015 10:15

jest, jest
PawelSki99 - Czw Lis 26, 2015 19:41

Albo mi się wydaje albo ten bordowy sedan nie ma lewego progu. Kombi totalny golas i do tego 1.8. Jeśli chodzi o tego pierwszego jak by Ci bardzo zależało to mógłbym podjechać go zobaczyć.

[ Dodano: Czw Lis 26, 2015 19:41 ]
Jeżeli bierzesz pod uwagę diesla do mój znajomy ma na sprzedaż w bardzo przyzwoitym stanie i ciekawej konfiguracji za 6tyś.

prebenny - Czw Lis 26, 2015 19:58

PawelSki99 nie traktuj tego jako atak na Ciebie czy kolegę ale jak jest w przyzwoitym stanie to ten samochód jest wart sporo więcej niż te 6 tysięcy.

Co do silników to na 1.8 moim zdaniem nie warto patrzeć - totalny muł. Jak chodzi o silnik to diesla mogę polecić - trwały osprzęt (turbo prawie nie do zajechania) i sam silnik również wytrzymały (choć wiadomo - jak zaniedbany z pół milionowym przebiegiem to z wtryskami czy dwumasem trzeba się liczyć). Do tego koledzy MaReK i Longer86 mogą Ci tanio trochę mocy dodać ;)

AdaskoC - Czw Lis 26, 2015 21:15

Fakt, naprawdę zrobiona 75 przedliftowa to koszt przynajmniej 10 tyś za pierwsze roczniki.

Benny wie ile kosztuje doprowadzenie 75 do stanu używalności i by jakoś wyglądała :)

PawelSki99 - Pią Lis 27, 2015 05:44

Co do auta o którym mówię to znam ten egzeplarz, cena nie jest wygórowana ponieważ kolegi rodzice sprzedają mu swoje auto ( renault thalia 2008r) wlasnie za taką cenę i szybko potrzebuje gotówki. Fatk auto nie jest idealne , nie dziala klima ale poza tym naprawdę ładne. Nie dawno wymienił wszystkie tuleje tylnego zawieszenia oraz olej i filtry. Roverek jest grafitowy z fioletowym wnętrzem ( welury). Posiada podgrzewane siedzenia, tempomat, czujniki parkowania i czujnik deszczu.
rychhhu - Pią Lis 27, 2015 13:38

PawelSki99 napisał/a:
Co do auta o którym mówię to znam ten egzeplarz, cena nie jest wygórowana ponieważ kolegi rodzice sprzedają mu swoje auto ( renault thalia 2008r) wlasnie za taką cenę i szybko potrzebuje gotówki. Fatk auto nie jest idealne , nie dziala klima ale poza tym naprawdę ładne. Nie dawno wymienił wszystkie tuleje tylnego zawieszenia oraz olej i filtry. Roverek jest grafitowy z fioletowym wnętrzem ( welury). Posiada podgrzewane siedzenia, tempomat, czujniki parkowania i czujnik deszczu.

Napisz prosze więcej szczegułów i podeślij zdjęcia, napisałem PW