Zobacz temat - [MG ZR 160] problem pilot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 160] problem pilot

moore715 - Nie Gru 06, 2015 14:35
Temat postu: [MG ZR 160] problem pilot
Witam was opisze swoja sytuacje moze ktorys kolego pomoze mi .
Pojechalem do sklepu , na parkingu zamknalem auto jak to zawsze robilem z pilota .
Po powrocie nie moglem otworzyc auta z pilota wiec otworzylem auto kluczem, wsadzac kluczyc do stacyjki zaczelo pikac i przekrecajac na odpalenie kluczyc cisza , wyciagnalem baterie i wsadzilem spowrotem , zadzialalo. Pod domem wymienilem baterie w dwoch pilotach dla pewnosci ze beda dzialac , i niestety teraz mam problem jeden i drugi , nie dziala , wsadzajac kluczyk do stacyjki jak i jeden i drugi pika i jak przekrecam kluczyk cisza , mysle ze to immo odcina wszystko .
Wyczytalem na necie zebym wyciagnal baterie z kluczyka nacisnal 5sek 2 przyciski wsadzil baterie i zamknal i otworzyl kluczem drzwi , zrobilem to wielokrotnie na jednym i jak tak samo na drugim kluczyku, odpala jak i na jednym jak i na drugim pilocie ale max do 3 x i dalej pika , a jak odpale i zgasze , wystarczy ze zamkne auto kluczykiem i chce znow odpalic to jest to samo pikanie , jakby to bylby tylko tryb awaryjny nie wiem .
Mozecie mi pomoc jaka procedure zrobic , jest to mg zr 160 , 2002r

Dodam tez bo robilem tak ze sciagalem kleme na 10 min , i tez to nic nie daje , wyciagam baterie wsadzam nowa i 4x zamykanie , i zamyka , ale potem nie otwiera dopiero za 4x jak nacisne otwieranie otworzy ,wtedy auto odpala , po 3x prob takich pilot nie reaguje juz

BigBoyPL - Nie Gru 06, 2015 18:47

Jak możesz otworzyć pilotem drzwi to klikaj otwieranie i zamykanie po kilka razy.
moore715 - Nie Gru 06, 2015 19:53

Moge to zrobic ale jak zrobie tak ze otworze auto jak nacisne 4x i zamkne jak nacisne 4x ale to jest tylko do 3 kolejek i potem pilot nie reaguje na przyciski , kluczem moge otworzyc normalnie ale immo blokuje
BigBoyPL - Nie Gru 06, 2015 22:41

Chodziło mi o : otwórz, zamknij, otwórz, zamknij itp.
Dziwne że kilka razy łapie a później przestaje.

robsson78 - Czw Gru 10, 2015 17:28

Masz kod immo od tego auta ?
moore715 - Czw Gru 10, 2015 20:21

w papierach ktore mam do auta to nigdzie nie ma.
Moze cos zle robie , bo juz widzialem tyle opcji z tym zsynchronizowaniem pilota .
Moze ktos podac mi krok po kroku jak zsynchronizowac to , po ktorej bede pewny ze jest lipa .

krzychunh - Nie Gru 20, 2015 08:25

Spróbuj - >

Zdjac kleme + poczekac 10 min, załozyc 4 x przycisk wył raz właczenia