Zobacz temat - [MG ZT] Wymiana oryginalnego radia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Wymiana oryginalnego radia

arleta90 - Nie Sty 10, 2016 19:15
Temat postu: [MG ZT] Wymiana oryginalnego radia
Witam, czy jest możliwość wymiany oryginalnego radia do mg zt? Jeśli tak to jak to zrobić? Czy są radia z nawigacją? A może ktoś posiada płytkę do nawigacji oryginalnej? Będę wdzięczna za pomoc.
aimp12 - Nie Sty 10, 2016 19:50

Co do radia + nawigacji:

stacje multimedialne

Tablet

sknerko - Nie Sty 10, 2016 20:14

Nawet poradnik dałem do takiej stacji https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=902431#902431
christopher7 - Nie Sty 10, 2016 20:36
Temat postu: [MG ZT] Wymiana oryginalnego radia
W tech chwili mamy już 3 trendy jeśli chodzi o radio:
1) stacja multimedialna jak powyżej
2) inne radio w miejsce oryginalnego
3) tablet w miejsce radia
To, co masz w tej chwili trochę może mieć wpływ na wybór przez Ciebie nowego rozwiązania/poświęcony czas/środki konieczne na zakup nowego Car Audio. Pytanie czy masz radio z przodu, czy też dużą nawigację z radiem w bagażniku...

rafalmis1 - Pon Sty 11, 2016 06:54

arleta90, jak masz radio takie jak podał christopher7, do tego nagłośnienie H/K to raz że je stracisz, a 2 będziesz musiała puścić nowy kabel do wzmacniacza sygnału radiowego, który jest na słupku C. Przerabiałem więc wiem co mówię. Też może być tak że masz nawi oryginalną, ale z małym wyświetlaczem, a tam nie wiem jak jest
jacekrammstein - Sro Cze 21, 2017 13:39
Temat postu: Blaupunkt DX-R52 Rover75/MG-ZT Radio wymiana sterowanie
Panowie nic na ten temat nie mogę znaleść.W MG-ZT posiadam radio Blaupunkt DX-R52 Navi. Oczywiście posiadam też antene GPS i cały zestaw działa poprawnie wraz z sterowaniem z kierownicy.Radio niestety stare i nie obsługuję USB czy SD nawet nie posiada AUX,chciałbym je wymienić na inne radio które także posiada sterowanie z kierownicy .Czy jeżeli zakupię radio też tej marki BLAUPUNKT to będzie wszystko działać lub np innej marki typu JVC czy Sony.Skoro to jest nieorginalne i działa więć inne też powinno być odpowiednie.Proszę o odpowiedz .
longer86 - Sro Cze 21, 2017 14:30

są adaptery/ interfejsy do sterowania z kierownicy i wtym kierunku musiałbyś szukać lub ogarnąc swoje sterowanie,
jacekrammstein - Czw Cze 22, 2017 13:38

no tak ale ten Blaupunkt jest nieorginalny i śmiga.Czyli adapter kupujesz pod markę i radio czy tylko pod markę.Ponoć do BMW są tańsze tylko nie wiem którego BMW.Już mi się trochę odechciało zmieniać.A fabrycznego sterowania nie chce rozpieprzać
longer86 - Czw Cze 22, 2017 14:26

Blaupunkt prawdopodobnie śmiga dlatego, ze fabrycznie byly montowane tez inne radia blaupunkta i tutaj należy zadac sobie pytanie które modele sa kompatybilne z naszym sterowaniem... A moze za radiem masz juz jakis adapter