Zobacz temat - [Mg Zr]Podswietlenie Bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Mg Zr]Podswietlenie Bagażnika

maropolo13 - Nie Sty 17, 2016 17:28
Temat postu: [Mg Zr]Podswietlenie Bagażnika
witam mam taki problem ze nie zapala mi sie lampka w bagażniku wymieniłem żarówkę i nic nie pomogło przejrzałem instalacje i znalazłem dwa nie pod łączone kable biało-czarny i czarny które sie łączą z kablami do światła w bagażniku tu mam zdj

http://pl.tinypic.com/m/jagzzc/4
[/i]

takanchi - Pon Sty 18, 2016 12:04

Obrazek mi sie np. nie wyswietla
sTERYD - Pon Sty 18, 2016 12:50

skoro znalazłeś kable, które się łączą z lampką, to teraz wystarczy znaleźć drugą stronę....
No, chyba że mylnie interpretuję Twój post przez brak interpunkcji.

christopher7 - Wto Sty 19, 2016 22:11
Temat postu: [Mg Zr]Podswietlenie Bagażnika
Niestety zdjęcie nadal się nie wyświetla. Może opisałbyś gdzie są te niepodłączone kable?. W R25 częstym objawem braku światła w bagażniku jest zbytnie wygięcie blaszki w zamku klapy bagażnika która zamyka obieg i załącza lampkę jak otwiera się bagażnik. By może mówisz o tych kabelkach podpiętych jak na zdjęciu?
Nickczemny - Wto Sty 26, 2016 21:31

W imieniu kolegi poprawiam Wam link :

ZDJECE

christopher7 - Sro Sty 27, 2016 11:18
Temat postu: [R25]Podswietlenie Bagażnika
Nie dałoby rady trochę wyraźniejszego zdjęcia zrobić?
Do tej lampki na zdjęciu powinny iść 2 kable. Jak obydwie wtyczki są podłączone, styki niezaśniedziałe to super coś już wiemy. Jak żarówka sprawdzona to ok. Jak nie ma napięcia na lampce to szukamy dalej. Ciężko ocenić co jest na końcu tego białego kabla (jakaś wtyczka/ruszone zdjęcie?). Sprawdziłbym dokąd prowadzi ten kabel z drugiej strony... Normalnie w R25/mgzr raczej nie ma dodatkowych kabli idących od lampki chyba że ktoś ciągnął od tej lampki dodatkowe oświetlenie. Rozebrałbym zamek którego zdjęcie wcześniej załączyłem i sprawdziłbym czy działa załączanie lampki. W okolicach lampki są jeszcze wyprowadzone kable tylnych głośników (ale to na pewno wiesz).

patryk1029 - Pon Lut 01, 2016 15:03

Zobacz w zamku czy dolega blaszka. A jeśli tak to zaglądnij do wiązki kabli która wchodzi do klapy bagażnika bo często tam łamią się kable
christopher7 - Pon Lut 01, 2016 22:58

maropolo13, I jak tam udało ci się zlokalizować gdzie był przerwany obwód?