Zobacz temat - [R45] Problem z uruchomieniem silnika.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Problem z uruchomieniem silnika.

ostry1317 - Sro Lut 10, 2016 08:44
Temat postu: [R45] Problem z uruchomieniem silnika.
Witam

Dziś rano przy próbie odpalenia mojego Rovera usłyszałem jakby takie tykanie przy akumulatorze. Odłączyłem klemy i podłączyłem ponownie i po tej operacji gdy przekręcam zapłon kontrolka świec żarowych wgl się nie zapala a inne kontrolki się świecą i gdy przekręcam kluczyk z zapłonu na odpalenie nie ma żadnej reakcji tak jakbym wyjął akumulator. Po odłączeniu ponownym akumulatora przestała świecić mi lampka w środku auta. Wczoraj wymieniałem podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu i odłączałem radio żeby je poprawić. Nie próbowałem po tych operacjach odpalić samochodu a dziś wsiadam do auta i taki problem.... To jakiś bezpiecznik czy może coś bardziej poważnego a jak bezpiecznik to gdzie go szukać ? Miał ktoś z Was tak kiedyś? Pozdrawiam :wink:

sknerko - Sro Lut 10, 2016 13:07

rozładowałeś akumulator, miejmy nadziej e że tylko zapomniałeś sufitowej wyłączyć, bo może być, że masz zwarcie gdzieś w instalacji po twoich ostatnich działaniach.