Zobacz temat - [R25] Problem z układem kierowniczym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Problem z układem kierowniczym

TOREK513 - Sob Mar 19, 2016 19:03
Temat postu: [R25] Problem z układem kierowniczym
Witam mam pewien problem jeśli chodzi o układ kierowniczy, natomiast podczas jazdy muszę kontrowac w lewo ale gdy już ja zkontruje i puszczę to auto jedzie prosto. Jak to bywa niestety w moich rejonach każdy mechanik ma swoją teorię. Na początku myślałem że wystarczy że ustawie zbieżność (samochodzik nie jest po wypadku w którym mógłby zostać uszkodzona geometria), jeden z mechaników dał sobie rękę uciąć że to wahacz prawnego koła poprzedniego po tym jak nim trochę poruszał, co prawda wahacz wydaje się dobry i bez łupów bo sam też sprawdzałem ale wszystko może się zużyć. Drugi mechanik powiedział że to może być zbieżność ale również tylnej zawieszenie. Trzeci to już zaczął mówić luzach na przegubach -_-.
Może już kiedyś mieliście podobny problem ? Dodam że paski wielo rockowe były wymieniane jakieś 3 tygodnie temu a poziom płynu wspomagającego jest taki sam i nie ubywa. [/quote]

seraph - Nie Mar 20, 2016 13:50

Mechanicy teoretyzują, a samochód stanął chociaż na trzepakach, żeby jakieś luzy potwierdzić? Zbieżność w końcu była ustawiona?