Zobacz temat - [R75] Kluczyk - nietypowy probelm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Kluczyk - nietypowy probelm

Plina - Nie Mar 20, 2016 19:32
Temat postu: [R75] Kluczyk - nietypowy probelm
Witam kolegów ponownie!

Jakiś czas temu MaReK naprawił mi pilot (PS. daj znać, chyba nie dokończyliśmy tematu :) ), działa ok, niedawno doszła zamówiona z allegro nowa obudowa do pilota.

Wszystko pięknie, poza jedną, dziwną moim zdaniem rzeczą. Po przełożeniu grota do nowej obudowy z działającym pilotem, auto nie do końca reaguje na kluczyk. Wygląda to tak, że po włożeniu kluczyka w stacyjkę mogę go normalnie przekręcać, włącza się prąd, wszystko zgodnie z planem, ale kiedy chcę odpalić auto, nie ma żadnej reakcji, nic a nic. Plastikowa zapasówka daje radę odpalić motor. Metalowy grot otwiera bagażnik itp.

Jak uważacie, w czym problem? Z grotem, jakieś potencjalne uszkodzenie przy wyciąganiu ze starej obudowy? Wydaje mi się że nie powinno być. Jeśli tak to wydaje się że rozwiązaniem problemu będzie docięcie nowego grota, dostałem wraz z obudową.

tomi24lbn - Nie Mar 20, 2016 19:49

Nie zapomniałeś pestki immo przełożyć do nowej obudowy :lol:
christopher7 - Nie Mar 20, 2016 20:24
Temat postu: [R75] Kluczyk - nietypowy probelm
Gorzej jak pestka ze starą obudową wylądowała w śmietniku...
longer86 - Nie Mar 20, 2016 20:33

Właśnie... Pestka od immo, może jej nie ma, a może grot jakos za daleko i petla nie wykrywa transpondera
Plina - Pon Mar 21, 2016 23:49

Każdy z Was miał trochę racji!
Nie przelozylem pestki immo, to przez niewiedzę. Stara obudowa w śmietniku.. nie obyło się bez szybkiego nura, ale znalazłem to czego szukałem, dzięki za szybkie odpowiedzi! Dobrze tylko że śmieci będą wywiezione jutro a nie dzisiaj :D

christopher7 - Wto Mar 22, 2016 07:24

Plina, Super, że mogliśmy tak błyskawicznie pomóc i ze śmieciarze nie byli szybsi :wink: