Zobacz temat - [R75] Niekompletne nadkole przednie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Niekompletne nadkole przednie?

unreal69 - Pią Mar 25, 2016 11:46
Temat postu: [R75] Niekompletne nadkole przednie?
Witam,
posiadam w swoim Roverku nadkola takie jak w załączniku. Proszę powiedzcie mi co jest z nimi nie tak? Bo chyba nie powinny mieć takie dziury na dole? Czy ktoś je wyciął czy tam brakuje jakiegoś elementu? Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia na wzór, żeby zobaczyć jak to powinno być...Tak samo mam w lewym i prawym nadkolu.

Jest to dla mnie duży problem, ponieważ za lewym nadkolem jest umieszczony reduktor od LPG i co jakiś czas przez to przepala się zawór przy nim bo przylewa go woda i się robi zwarcie ;/

Jak można to zabezpieczyć? Czy trzeba wymieniać całe nadkole, czy brakuje tam jakiegoś elementu/nakładki? Proszę o pomoc :P

karolj - Pią Mar 25, 2016 12:18

A nie masz jakiejś dokładki zderzaka? Nie powinno być tej dziury. Zresztą widać, że jedno pasuje do drugiego i powinno być skręcone razem.
sknerko - Pią Mar 25, 2016 12:47

pewnie ktoś za wysoko na nadkolu u góry przymocował i całe poszło w górę, u zięcia mam obluzowane i jak próbowałem przymocować to właśnie taki efekt był
longer86 - Pią Mar 25, 2016 14:00

jak na moje to nadkole pasuje (zwróćcie uwagę na przetłoczenie przy śrubce od zderzaka) ewidentnie dół jest odciety, pewnie komus spadło kiedys nadkole i przytarł oponą , dla wyrównania obciał oba

Lewe nadkole całe, schodzi do dołu



i prawe nadkole, które kiedyś mi spadło i opona zrobiła co zrobiła