Zobacz temat - [r25] problem z pilotem/immobilizerem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] problem z pilotem/immobilizerem

zawisza24 - Wto Mar 29, 2016 23:13
Temat postu: [r25] problem z pilotem/immobilizerem
Witam. jest to mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość;] moja sprawa wygląda w ten sposób że po przeczytaniu kilku tematów na forum zdecydowałem się zamontować antenkę w pilocie żeby wydłużyć zasięg działania. Mój pilot to 17TN. przylutowałem zaizolowany cienki drut o długości ok 17,3 cm zgodnie z opisem na forum - zasięg pilota wzrósł z 2-3m do ok 20m po schowaniu nowo przylutowanej antenki do obudowy pilot przestał działać;/ nie reaguje zamek i nie działa immobilizer po włożeniu kluczyka do stacyjki słychać pulsujący dźwięk. Będę wdzięczny za pomoc.
sTERYD - Sro Mar 30, 2016 00:11

sprawdź, czy Ci gdzieś ten drucik nie zwiera, albo czy w międzyczasie nie odpadła blaszka mocująca baterię.
zawisza24 - Sro Mar 30, 2016 10:04

blaszka wydaje się być ok. co prawda drucik jest w izolacji ale mogło być tak ze po zatrzaśnięciu obudowy coś zwarł i uszkodził pilota? nic innego nie przychodzi mo do głowy...

[ Dodano: Sro Mar 30, 2016 10:04 ]
sprawa załatwiona... odlutowałem drucik pilot zaczął działać jak poprzednio... z "przedłużoną antenką" działał lepiej ale po schowaniu do obudowy nie reagował... sTERYD dzieki za pomoc. pozdrawiam

sTERYD - Sro Mar 30, 2016 11:50

trzeba było między drucik a płytkę dać kawałek folii.