Zobacz temat - MG TF 135
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG TF 135

cornishon69 - Wto Kwi 12, 2016 23:04
Temat postu: MG TF 135
Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna MG TFa ale nie mogę znaleźć nic ciekawego.
Ogłoszenie sprzedaży
Tutaj w końcu znalazłem coś co by się nadało, jednak dziwi mnie, że nie ma go na żadnej stronie typu allegro, czy otomoto, w internecie też nie ma za dużo opini na temat tego komisu.
Może ktoś widział auto, albo miał styczność ze sprzedawcą? Co ciekawego widzicie ze zdjęć i opisu (poza błędnym kolorem)

christopher7 - Sro Kwi 13, 2016 07:36

Tak patrząc na same zdjęcia ciężko jest znaleźć jakieś większe zonki. Minusem jest, że wóz od handlarza wypicowany wizualnie na sprzedaż. Jak masz niedaleko to najlepiej byłoby zobaczyć przejechać się, zobaczyć w jakim stanie jest dach. Nie ma zdjęć silnika ciekawe czemu?
piotrek1000 - Sro Kwi 13, 2016 12:09

Fotel kierowcy wygląda na dość zmęczony jak na ten przebieg
cornishon69 - Sro Kwi 13, 2016 14:17

Właśnie mam trochę daleko ( poza tym nie ma mnie w Polsce), na przebieg nawet nie patrze. A co do silnika też się zastanawiałem. Dzisiaj zadzwonię poproszę o VIN.

EDIT: Tyle wiadomo z numeru VIN
Kolor jest czarny, po prostu pomyłka na stronie. Jeżeli w przeciągu miesiąc nic lepszego nie znajdę to chyba się po niego przejadę.

Markzo - Sro Kwi 13, 2016 16:58

Dopiero co kupowaliśmy F/TF. Poproś kogoś, żeby obejrzał to auto bo znając życie i handlarzy to będzie ładny ulep ;) na chyba 8 sztuk, które oglądałem/dla nas oglądali kumple, 1 można było kupić...
BigBoyPL - Sro Kwi 13, 2016 17:00

Z telefonu troszkę trudniej ale dałdm radę
http://www.mg-rover.info/...s%20your%20info

cornishon69 - Sro Kwi 13, 2016 22:18

@Markzo z tym, że ja nawet nie mam w czym wybierać, bo na allegro/otomoto jest 1, a poza tymi stronami znalazłem tylko tego.