Zobacz temat - Rover 75 Sterowanie z kierownicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Rover 75 Sterowanie z kierownicy

qiver77 - Sro Kwi 20, 2016 23:47
Temat postu: Rover 75 Sterowanie z kierownicy
Witam, zastąpiłam fabryczne radio stacją multimedialną 2 din kruger&matz 2003 chciałbym podłączyć sterowanie z kierownicy ponieważ radio ma taką możliwość, moje pytanie czy można podłączyć sterowanie bez dodatkowych przejsciówek oferowanych np. Na allegro?? Mam jeszcze drugie pytanie, kiedy temperatura powietrza jest niższa jak 10 stopni załącza się automatycznie ogrzewanie tylnej szyby i radio zaczyna szumieć, kiedy wyłącze ogrzewanie radio gra normalnie, jaka może być tego przyczyną? Z góry dziękuję.
sknerko - Czw Kwi 21, 2016 08:37

podłączasz dwa przewody od sterowania z radia brązowy i czarny z dwoma od sterowania z kiery w szarej kostce iso (oba niebieskie jeden z czerwonym a drugi z jakim kolorem nie pamiętam)
Na szumy z szyby to trzeba rozebrać prawy tylny słupek i wszystkie połączenia tam posprawdzać nie zaszkodzi zrobić tego i na lewym słupku ale tam jest mniej od radia.

qiver77 - Czw Kwi 21, 2016 12:48
Temat postu: Sterowanie z kierownicy
Zobacz kolego jest coś takiego, mógłbyś dokładniej opisać co i jak??
sknerko - Pią Kwi 22, 2016 19:18

Co mam dokładniej opisać?

[ Dodano: Pią Kwi 22, 2016 19:18 ]
przewody od sterowania z kiery przy radiu należy połączyć z dwoma niebieskimi z kolorowym paskiem kablami w szarej kostce ISO w aucie i działa kolega połączył i ruszyło