Zobacz temat - [r75] kolor lakieru
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [r75] kolor lakieru

n0name - Wto Cze 28, 2016 15:54
Temat postu: [r75] kolor lakieru
Hej!

Kupilem z forum R75, ktorego historie pisal Szpynior, Damiwr teraz moja kolej.

Autko odkupilem z delikatnym sladem na prawym blotniku, ktory mnie bardzo irytuje :) .

Znalazlem z tematu Damiwr, ze kolor autka to:

ROVER ATLANTIC BLUE PEARL/MICA JEY/1255 1999 - METALLIC

Czy w takim razie ten blotnik:
http://allegro.pl/blotnik...6298913765.html

jest pod kolor?

prebenny - Wto Cze 28, 2016 15:56

n0name kod lakieru masz na dole słupka B (tego pomiędzy przednimi i tylnymi fotelami) po stronie kierowcy. Jest PAINT CODE i jeżeli tam pisze JEY to jest to ten kolor (acz pamiętaj, że odcień i tak może się różnić).
Robert75 - Sro Cze 29, 2016 13:57

hahaha od nich jakiś czas temu kupowałem przedni zderzak i maskę, teraz moją eks maskę sprzedają. Interes sie kręci. Ogólnie polecam ich, ale najlepiej odebrać osobiście. Łatwo trafić i przyjemna górska droga.

Ich rover jest w "JEY". Wiec jeśli też masz takie same oznaczenie na słupku to można Śmiało brać. U mnie pasowały odcienie. Widziałem nadkola, wtedy stan wydawał sie ok.
Mają dużo części do roverów bo z Niemców sprowadzają, można śledzić.

Ps. MICA JEY to pewnie inny odcień niż JEY. Sprawdź w tabelach.

PS2. Mica Jey to taki niebieski-niebieski, a sam JEY to taki niebieski-niewiadomo jaki. Taka moja ocena koloru przy pomocy google;)

Ale ten świat mały.
Pozdro ;)

n0name - Sro Sie 03, 2016 09:02

Robert75, Czyli jeżeli u mnie jest JEY - to ten błotnik powinien być w dobrym odcieniu?

Widziałeś jego stan? Czy lepiej kupić "zdrowszy" i lakierować? (ale koszta..)

Robert75 - Nie Sie 07, 2016 14:51

jeżeli masz tylko "JEY" na słupku to śmiało. Z tego co widziałem u nich z magazynu to części rożnych od groma i nadkole też. Wtedy nie widziałem uszkodzeń. Ogólnie nie przypatrywałem się bo nie to mnie interesowało ;)
Jeżeli masz znośnie blisko to podjedz najlepiej.

AdaskoC - Nie Sie 07, 2016 16:10

n0name, pamiętaj że bardzo wiele kolorów w 75 różni sie odcieniami. Najlepiej zamontować i wtedy zobaczyć. Ale jesli nie masz możliwości zwrotu gdy kolor będzie się różnił to lepiej lakierować jakiś zdrowy błotnik.
christopher7 - Nie Sie 07, 2016 18:24

n0name, Jak masz blisko to najlepiej podjedź i przypasuj do wozu.
Kwestia odcieni to pierwsza sprawa, druga to to, że na zdjęciu błotnik może wyglądać b. dobrze a realu trochę inaczej :wink: