Zobacz temat - [75 cdt] Zmieniłem zegary, a dziś nie odpala.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [75 cdt] Zmieniłem zegary, a dziś nie odpala.

mocu - Pią Sie 19, 2016 17:26
Temat postu: [75 cdt] Zmieniłem zegary, a dziś nie odpala.
Tymczasowo włożyłem zegary zastępcze, bo moje pojechały na serwis wyświetlacza. Zastępcze zegary są z anglika benzyny. Toafem przepisałem wszystko na diesla, automat itd... Bez problemu odpalał. A dziś rano... Zong! Akumulator rozładowany. Odpalanie na kabel nie dało nic. Bendix nie dobija. Lekkie cykanie i tyle. Dopiero podanie plusa na krótko do rozrusznika zakręciło silnikiem, ale nie odpalił. Ładuje dalej akumulator. Może jutro nabierze mocy. Dlaczego z kabelka idącego do automatu rozrusznika jest podawany za mały prąd? Ktoś wie który przekaznik za to odpowiada? Dodam, że dziś zegary zastępcze się zbuntowały, a dolny wyświetlacz nic nie wyświetla. Natomiast cały czas jest podswietlany (to on chyba rozładował akumulator)
marcin.misek - Pią Sie 19, 2016 19:06

A próbowałe odpalic bez zegarów ?
mocu - Pią Sie 19, 2016 20:52

Uff. Odpaliłem na innym akumulatorze. Z kabli nie dał rady. Bez zegarów będę jezdził, bo te mi rozładowują baterię. W czwartek mają wrócić moje z serwisu.
Gdyby ktoś potrzebował zegary z małym wyświetlaczem, na części to mogę odstąpić za symboliczne piwko. Już za tydzień :mrgreen: