Zobacz temat - [R75] Śruby mocujące felgi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Śruby mocujące felgi

Jacob - Sro Sie 24, 2016 12:41
Temat postu: [R75] Śruby mocujące felgi
Witam, mam pytanko odnośnie śrub mocujących felgę, otóż kupiłem inne felgi aluminiowe do rover'a (75) i przy zmianie kół facet z wulkanizacji powiedział że owa śruba musi wykonać minimum 6 pełnych obrotów, a oryginalne śruby wykonują 4 i pół obrotu i teraz mam dylemat czy kupować nowe śruby czy te cztery i pół obrotu w zupełności starczy, doradźcie coś jeśli możecie.

[ Dodano: Sro Sie 24, 2016 12:41 ]
Sorry ze post pod postem ale nie uzyskałem odpowiedzi a temat odchodzi w nie pamięć, byłbym wdzięczny jak by ktoś sprawdził ile obrotów wykonują śruby mocujace felgi w roverze 75, albo być może wie ile powinny wykonywać obrotów, z góry dzięki.

longer86 - Sro Sie 24, 2016 12:48

A nie możesz sobie wykręcić śruby jak masz seryjne felgi i sprawdzić?
Jacob - Pią Sie 26, 2016 18:20

Sądzisz ze jakbym mial seryjne felgi to kogoś bym fatygował zeby zrobil to za mnie? Po za tym to juz nie aktualne, kupilem jednak nowe dłuższe śruby, widze ze to forum jest wrogo nastawione i takimi odpowiedziami zamiast zachęcać nowych użytkowników do odwiedzania tej strony to ich tracicie, a to nie oto w tym chyba chodzi...
prebenny - Pią Sie 26, 2016 18:26

Gubisz się w tym co piszesz.

Teraz piszesz, że nie masz oryginalnych felg a wcześniej pisałeś, że masz oryginalne śruby. Sam bym wyciągnął wnioski jak longer86. A uwierz, nie takie lenistwo to forum widziało. A jak chcesz zobaczyć wrogo nastawionych ludzi zajrzyj na forum BMW/VW.

longer86 - Pią Sie 26, 2016 23:50

Jacob napisał/a:
otóż kupiłem inne felgi aluminiowe do rover'a (75) i przy zmianie kół facet z wulkanizacji powiedział że owa śruba musi wykonać minimum 6 pełnych obrotów


sam napisałeś, że kupiłeś inne, czyli jakieś miałeś wcześniej, a co za tym idzie mogłeś sprawdzić le obrotów wchodzi, skoro na nich jeździłeś i było ok.