Zobacz temat - rover 2.5 automat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - rover 2.5 automat

kopciak12 - Sro Wrz 21, 2016 18:55
Temat postu: rover 2.5 automat
Witam, czy widzicię coś nie pokojącego? Szykam wciąż swojego roverka ale niestety nie mogę znaleźć. Czy ktoś już kiedyś miał do czynienia z tym sprzedawcą. Za wszelkie uwagi z góry serdecznie dziękuje. Pozdrawiam

http://otomoto.pl/oferta/...html#2b34fe082e

sknerko - Sro Wrz 21, 2016 19:25

Jest chyba cały wątek o handlarzu z Osinca. Ja kupiłem u niego taki sam jak ten na fotkach i poza tym że rozrząd zrobił tylko w połowie to nic więcej jakoś nie sciemnil. W tym bardzo dokladnie sprawdzić wyposażenie czy wszystko działa, sprawdzić miernikiem lakieru i jak są papiery do auta to postarać się sprawdzić czy na pewno to jest motor od tego auta. Generalnie facet ogarnia te auta ale udaje Janusza i trzeba samemu dokładnie sprawdzać. Najlepiej Toafem sie połączyć i posprawdzac przebiegi.
dzelo23 - Sro Wrz 21, 2016 20:03

Wydaje mi się czy na drzwiach pasażera odstaje tapicerka?
chudy86044 - Sro Wrz 21, 2016 22:09

Sam patrzylen na niego... na moje oko krecony licznik pytanie tylko o ile???? Niemiec nie jest glupi i auta ponizej 200tys sa drogie. W niemczech takiego rovera kupisz za 10tys. A świeżo sprowadzonego z doliczeniem kosztow transportu i zarobkiem handlarza za 8tys. Moje zdanie jest takie albo ma 100tys zdjete albo byl uszkodzony... ale wcale nie mowie ze sie go nie oplaca brac tylko warto wszystko sprawdzic
sknerko - Czw Wrz 22, 2016 08:42

Co do przebiegu to koleś akurat rzadko ściemnia, on ma kogoś za granicą co mu wyszukuje takie z małym przebiegiem a np. z trafionym silnikiem i przekłada cały motor u nas i do żyda. Wiem to od jego dostawcy części :P