Zobacz temat - [R75]automat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]automat

Saviour - Pon Paź 09, 2017 22:24
Temat postu: [R75]automat
Witam, orjentuje sie ktos moze czy w skrzyni automatycznej wystepuje cos takiego jak "modulator zmiany biegow" lub cos na jego podobizne

2. Wystepuje u mnie szarpanie przy zmianie biegow, postanowilem sprawdzic stan..korek kontrolny...dolalem uzupelnileminnym olejem.... Samochod zostal na hali dzien z racji zj@#$nego gwintu jakiejs sruby ktora nawet nie byla na "imbulsa". Po naprawieniu gwinta zabralem samochod do domu zdziwinienie ze samochod ni hu nie szarpie jak reka odjal do czasu zostawienia go na noc gdzie szarpanie wrocilo jak zniknelo. Zlalismy olej ze skrzyni 3.5l(kolor upier@#$nej gliny)wyszlo, zalalismy nowym innym niz przy uzupelnieniu szarpie jak szarpala, nie jest to stale raz potrafi mocniej raz lzej(nigdy jak powinno i jak przy dolewce) samo szarpanie nie zrozumcie mnie ze polega na uderzeniem glowa o kierownice a raczej nie wprawnym kobiecym manewrem proby prawidlowej zmiany w manualu.
Ma ktos moze jakies sugestie?

AdaskoC - Pon Paź 09, 2017 22:31

Elektrozawory mogą się kończyć.
MarcinLitwa - Sro Paź 11, 2017 20:06

A sprawdzałeś wtyczkę od skrzyni? Czasem jak przyśniedzieją piny też dają taki objaw, zwłaszcza jak wilgoć na zewnątrz
Saviour - Pon Paź 16, 2017 22:54

A gdzie ów wtyczke znajde?
MarcinLitwa - Wto Paź 17, 2017 09:00

Między skrzynką bezpieczników a lewym kielichem są dwie okrągłe wtyczki - u mnie od skrzyni jest ta bezpośrednio przy kielichu
Saviour - Wto Paź 17, 2017 12:14

Sprawdze w najblizszym czasie i zdam raport
Bieri13 - Pon Gru 18, 2017 17:40

Wiesz już co powodowało poszarpywanie?