Zobacz temat - MG TF 1.8 135 Skóra
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - MG TF 1.8 135 Skóra

jazwiak - Pon Kwi 16, 2018 19:12
Temat postu: MG TF 1.8 135 Skóra
Cena: 13900

Na sprzedaż MG TF z 2003 roku.

Samochód zadbany. Jak to kabriolet, używany okazjonalnie.

Centralnie umieszczony zaraz za przednimi fotelami silnik wraz z tylnym napędem mocą i niską masą samochodu dają naprawdę dużo frajdy z jazdy samochodem.

- Pierwsza rejestracja (we Francji): 29.04.2003
- Pierwsza rejestracja w kraju: 10.04.2009
- Mój kolega (II właściciel w Polsce) kupił go w 2011 roku.
- Ja kupiłem go od kolegi w 2015 roku.

Z istotnych rzeczy:

- W cenie hardtop - do wyregulowania po założeniu kąt szyb przednich, tak aby by zapewnić 100% szczelności.
- Na wyposażeniu przyzwoicie grające radio z BT i USB.
- Aluminiowa gałka skrzyni biegów, aluminiowe pokrętła wentylacji.
- Wspomaganie, ABS, Poduszki powietrzne, szyby, lusterka, oświetlenie, centralny zamek sprawne.
- Wymieniona uszczelka pod głowicą, zrobiona w taki sposób, że w przyszłości problem nie będzie występował.
- Wymieniony przegub osi tylnej.
- Wymienione wszystkie elementy zawieszenia wymagające wymiany na nowe, oryginalne części sprowadzone z Wielkiej Brytanii, ostatnio wymieniony dodatkowo sworzeń wahacza (rachunek z Rimmer Bros do wglądu).
- Dach od góry ma dwa widoczne przetarcia (zdjęcia do wglądu mailem) załatane profesjonalnie - nie przeciekają.
Otarcia parkingowe - (zdjęcia do wglądu mailem)
- Samochód miał lakierowaną maskę, nie jest to wynik poważnego wypadku. - -
- Sprawdziłem, że poduszki fizycznie są zamontowane i nie były wystrzelone.

Samochód do obejrzenia w centrum Krakowa po 17.
607042211 bartek@wp.eu

Wymienione wyżej wady zostały uwzględnione w cenie. Więcej zdjęć mogę wysłać mailem żeby nikomu nie marnować czasu i żeby nikt nie był zaskoczony na miejscu.

Odpowiadając na częste pytania: Samochód sprzedaję z uwagi na to, że mieszkam w centrum miasta i wszędzie jeżdżę rowerem. Bez sensu, żeby stał.

[/list]