Zobacz temat - [R400] Silniczek regulacji świateł-problem z zamontowaniem.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Silniczek regulacji świateł-problem z zamontowaniem.

tomke - Pon Kwi 02, 2007 18:16
Temat postu: [R400] Silniczek regulacji świateł-problem z zamontowaniem.
Witka

Trochę się bawiłem regulacją prawej lampy i chyba ta główka od silniczka regulacji świateł mi wyskoczyła. :sad: Próbowałem włożyć to na swoje miejsce, ale nie chce zaskoczyć. Nie wiem czy tu trzeba użyć specjalnie dużej siły czy to powinno wejść bez problemu (zaskoczyć).
Ostatecznie będę musiał wykręcić lampę. Nie bardzo mi się to uśmiecha.

Pozdrawiam


Przypominam o wpisywaniu na początku tematu modelu samochodu, którego dany problem dotyczy // brt

Sorka moja wina.

Dodam tylko że próbowałem to wcisnąć dosyć mocno ale boję się żeby tego białego szpikulca nie złamać.

[ Dodano: Pon Kwi 02, 2007 9:50 pm ]
A więc sobie poradziłem.
W ciemnościach z latarką i lusterkiem wymarałem.
Cienkim śrubokrętem z dojścia od strony "długich" wydłubałem ten czarny plastyk w który wkłada się ten szpikulec od silniczka :mrgreen: . Dalej już było z górki. Ten czarny plastyk założyłem na ten palec silniczka i zamontowałem. Potem tylko krótka regulacja świateł i śmiga silniczek aż miło. Koniec tematu.

Aha. Dzisiaj na parkingu przyrysowali mi przedni i tylni zderzak z prawej strony :evil: Dolina. Jestem zły :evil: :evil: :evil: Bardzo zły. :evil:

Pozdrawiam

sTERYD - Wto Kwi 03, 2007 01:41

ZTCW to powinien na siłę wskoczyć...
jeśli jest to naprawde masakryczna sila to może poprostu wkładasz pod złym kątem...