Zobacz temat - [R620] Gdzie jest złącze do sterowania anteną?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Gdzie jest złącze do sterowania anteną?

b_mol - Sob Kwi 28, 2007 00:00
Temat postu: [R620] Gdzie jest złącze do sterowania anteną?
Czy łącze do sterowania anteną mieści sie w standardowej kostce do podłączenia radia, czy może to osobne łącze?

Poza tym jaki standardowy kolor powinny mieć kable od anteny (niestety mam parę luźnych kabli bez końcówek, a żadna końcówka wolna nie ma zakończenia antenowego) ?
Więc skąd mam wiedzieć który kabel to antena :(

Tomi - Sob Kwi 28, 2007 00:06

b_mol napisał/a:
Czy łącze do sterowania anteną mieści sie w standardowej kostce do podłączenia radia, czy może to osobne łącze?

jest to jeden z przewodów w kostce ISO
b_mol napisał/a:
Poza tym jaki standardowy kolor powinny mieć kable od anteny (niestety mam parę luźnych kabli bez końcówek, a żadna końcówka wolna nie ma zakończenia antenowego) ?
Więc skąd mam wiedzieć który kabel to antena

przewód antenowy jest zupełnie inny od pozostałych. Jeśli wszystkie kable różnię się jedynie kolorami (grubość jest taka sama), to nie ma wśród nich kabla antenowego.

Przewód antenowy jest chyba koloru czarnego i jest gubszy i sztywniejszy od pozostałych.

Brt - Sob Kwi 28, 2007 00:13

Szczegóły dot. kostek ISO i innych pierdół do car audio znajdziesz na www.studio24.prv.pl ;)
b_mol - Nie Kwi 29, 2007 22:54

Dzięki za odpowiedzi!
Radyjko hula jak trza :mrgreen: , a i antenka po nasmarowaniu zaczęła się ładnie chować i wysuwać :mrgreen: