Zobacz temat - [R200] Obszywanie kierownicy skórą
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Obszywanie kierownicy skórą

Brt - Pią Kwi 27, 2007 23:13
Temat postu: [R200] Obszywanie kierownicy skórą
Kierownica wykończona jest perfekt :) Jak jąodebrałem, to byłem w szoku, że tak jest zrobiona. Szczegóły można obejrzeć
NA TEJ STRONIE. CZas wykonania + wysyłka tam i z powrotem to 3-4 dni. Polecam :)
a tu są zdjęcia mojej kierownicy.

[ Dodano: Pią Kwi 27, 2007 11:15 pm ]
A zdjęcie już w samochodzie znajdziesz w TYM WĄTKU ;)

tomke - Pią Kwi 27, 2007 23:25

Brt napisał/a:
Kierownica wykończona jest perfekt :) Jak jąodebrałem, to byłem w szoku, że tak jest zrobiona.


:shock: Ładnie

A "how much" za tą przyjemność ??

Brt - Pią Kwi 27, 2007 23:35

było 150 PLN + wysyłka
Marian_K - Pią Kwi 27, 2007 23:40

Brt napisał/a:
Kierownica wykończona jest perfekt
A można wiedzieć ile taka przyjemność kosztuje? Ja mam strasznie wytartą i myślałem, że będę musiał całą wymienić, a tu proszę - światełko w tunelu :grin:

Pozdrawiam!

tomke - Pią Kwi 27, 2007 23:43

Brt napisał/a:
było 150 PLN + wysyłka


No to do przyjęcia. Muszę swoją drugą połowę namówić hehehhe ;) .
Mam autko z południa Włoch i kiera nie wygląda za dobrze.
Zobaczymy.

Na razie muszę klimę napełnić. :mrgreen:

Brt - Pią Kwi 27, 2007 23:47

Ja kolesiowi osobiście przekazywałem i tylko powiedziałem, że ma wyglądać jak fabryczna :D
A i jeszcze jedno. Moja kierownica wcześniej też była obszyta i zniszczone obszycie zostało zdjęte, a nowe w to miejsce nałożone. W przypadku obszywania kierownicy w orginale bez skóry, automatycznie kierownica robi sie trochę grubsza. Widać toTU ;)

tomke - Sob Kwi 28, 2007 00:09

Brt napisał/a:
Ja kolesiowi osobiście przekazywałem i tylko powiedziałem, że ma wyglądać jak fabryczna :D
A i jeszcze jedno. Moja kierownica wcześniej też była obszyta i zniszczone obszycie zostało zdjęte, a nowe w to miejsce nałożone. W przypadku obszywania kierownicy w orginale bez skóry, automatycznie kierownica robi sie trochę grubsza. Widać toTU ;)


Hmm. Czyli za gruba. Zobaczymy. Może kupię jakąś od anglika. Na allegro stoja w granicy 120 zł za sztukę w dobrym stanie.
Ale szkoda. Skórka mi się podoba. Ładnie Ci obszyli. Naprawdę. :razz: