Zobacz temat - [R45] SRS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] SRS

merida - Sob Maj 05, 2007 17:59
Temat postu: [R45] SRS
Witam wszystkim posiadaczy roverów. Na wasze forum sprowadza mnie problem z kontrolka SRS, czytałem juz dużo postów i dalej nie wiem jak w tym modelu sie za to zabrac.
Wiec moze od poczatku. Problem z kontrolka SRS zaczal sie juz wczesniej, tzn czasem sie zapalala a czasem nie. Teraz juz swieci sie caly czas. Moze mogłby ktoś posiecic chwile i pomoć mi jakos.

Pozdrawiam.

Paul - Sob Maj 05, 2007 19:44

Skoro przeglądałeś posty, to musiałeś doczytać, że w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić stan połączeń przewodów (do napinaczy), same przewody, a na końcu tzw. taśmę w kierownicy. Wszystkie przewody od SRS powinny być w żółtych koszulkach.
snake0908 - Sob Maj 05, 2007 20:12

merida napisał/a:
Problem z kontrolka SRS zaczal sie juz wczesniej, tzn czasem sie zapalala a czasem nie. Teraz juz swieci sie caly czas. Moze mogłby ktoś posiecic chwile i pomoć mi jakos.


Poruszaj przewodami (kostkami) ktore znajduja sie pod siedzeniami, przewaznie pomaga. pozdrawiam.

[R45 1.8 00r]

merida - Nie Maj 06, 2007 21:41

Faktycznoe pomoglo poruszanie kostaka :) Dzieki za pomoc :)

A swoja droga to starsznie tandetnie jest to zrobione w Roverze, zeby przewody tak poprostu wisialy pod sieziemien :neutral:

Temat mozan zamknac.

Chali - Nie Maj 06, 2007 21:48

merida napisał/a:


A swoja droga to starsznie tandetnie jest to zrobione w Roverze, zeby przewody tak poprostu wisialy pod sieziemien :neutral:

Szczerze mowiac to wszystkie auta jakie mialem wyposazone w airbag i napinacze pasow to przewody wisialy pod siedzeniem. A w omedze gdzie jeszcze bylo el. sterowanie fotela to byla niewyobrazalna platanina przewodow, kostek itp.
Pozdrawiam

Paul - Nie Maj 06, 2007 21:57

merida napisał/a:
Dzieki za pomoc

Jeżeli ktoś Ci pomógł, wystarczy kliknąć mu 'Pomógł' ;) :D