Zobacz temat - [R420] Instalacja gazowa BRC Sequent 24
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Instalacja gazowa BRC Sequent 24

GG - Nie Maj 20, 2007 11:56
Temat postu: [R420] Instalacja gazowa BRC Sequent 24
Czy miał ktoś doświadczenie z powyższą instalacją? Jak zachowuje się z nią silnik? Czy są duże straty mocy? Jak ze spalaniem? Czy są z nią jakieś problemy? Czy przy zakładaniu tej instalacji są robione jakieś trwałe zmiany w samochodzie?
piter34 - Pon Maj 21, 2007 13:21

zdzich44 ma Sequenta24 w R416Si. Zrobił na niej już duuużo km i ZTCP to padł mu raz czujnik ciśnienia, a raz się coś tam "rozprogramowało" (instalkę ma już chyba 2-3 lata).

Jeśli chodzi o straty mocy, to wszystko zależy od tego jak Ci to gazmani zaprogramują (a Ci potrafią wiele popsuć...).
Spalanie dobrze wyregulowanej instalacji gazowej (każdej!) jest o ok. 20% wyższe niż spalanie benzyny.
BRC daje gwarancję na 2 lata bez limitu kilometrów i ZTCW w Krakowie ceny zaczynają się od 3000PLN.
Aha, są tam bardzo głośne wtryskiwacze gazu ;-)

Tutaj sobie poczytaj o Sequencie24:
http://www.ekoalma.pl/mod...utoriaux&did=51

Ja Ci raczej proponuję założenie Staga 300 (tańszy, podzespoły podobnej jakości, lepsze możliwości programowania, darmowy program do regulacji do pobrania z netu i znam zakład, gdzie dają 2 lata bez limitu kilometrów...)

GG - Pon Maj 21, 2007 23:16

To napisz mi ile to kosztuje i gdzie mogą mi to założyć. Może wypowiedzą się także użytkownicy instalacji STAG 300 ?
piter34 - Wto Maj 22, 2007 11:24

Stag 300 ma maciej w swoim R623 i nie narzeka.
BRC S24 założysz np. w Fugazi albo w BKZ. Staga 300 najtaniej tutaj

Ja się skłaniam ku tej drugiej opcji.

Ceny BRC Ci podałem w poprzednim poście (a tak nota bene to wystarczy zadzwonić do ww. firm, albo zerknąć na strony WWW). ;-)