Zobacz temat - [R600] Alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Alarm

majnus - Czw Maj 24, 2007 01:42
Temat postu: [R600] Alarm
Witam

Mam maly problem z alarmem... Otoz gdy zamkne drzwi kluczykiem, kierunki normalnie migaja, drzwi sa zamkniete. Jak otworze je ponownie po niedlugim czasie (kluczem), to wszystko jest ok, wszystkie drzwi sie otwieraja. Natomiast jak auto stoi pare godzin, lub dluzej, po przekreceniu kluczyka w celu otwarcia mojego pojazdu alarm sie wlacza i zaczyna wyc, musze go zamknac i otworzyc, wtedy przestaje.

Zawsze uzywam klucza bo pilot ktory posiadam niestety nie dziala.

Czemu po dluzszym czasie postoju zamknietego auta po jego otwarciu alarm sie uaktywnia?

piter34 - Czw Maj 24, 2007 15:22

majnus napisał/a:
Czemu po dluzszym czasie postoju zamknietego auta po jego otwarciu alarm sie uaktywnia?

Przyjrzałbym się zamkowi (bębenki, zapadki, itp.)

ADAM1 - Czw Maj 24, 2007 22:55

piter34 napisał/a:
Przyjrzałbym się zamkowi (bębenki, zapadki, itp.)


....raczej mikrostykowi przy bebenku.....

sTERYD - Pią Maj 25, 2007 01:07

Adam1 napisał/a:
....raczej mikrostykowi przy bebenku.....

też to obstawiam ja muszę czasem mocniej docisnąć przy otwieraniu żeby alarm nie załapał, ale u mnie klamka jest nieco luźna :(

krzych1 - Pią Maj 25, 2007 07:19

Witam.
majnus napisał/a:
Zawsze uzywam klucza bo pilot ktory posiadam niestety nie dziala.

Na twoim miejscu przeszukałbym wcześniejsze posty (funkcja "szukaj": http://www.roverki.pl/forum/search.php ) było bardzo często pisane o awariach pilotów, może uda ci się go odpalić. Zamykanie i otwieranie pilotem eliminuje większość dziwnych zachowań alarmu.

piter34 - Pią Maj 25, 2007 13:36

ADAM1 napisał/a:
piter34 napisał/a:
Przyjrzałbym się zamkowi (bębenki, zapadki, itp.)


....raczej mikrostykowi przy bebenku.....

"itp." ;-)

majnus - Pią Maj 25, 2007 15:27

krzych1 napisał/a:

Na twoim miejscu przeszukałbym wcześniejsze posty (funkcja "szukaj": http://www.roverki.pl/forum/search.php ) było bardzo często pisane o awariach pilotów, może uda ci się go odpalić.


tam pisze o awariach pilotow, a moj pilot dziala, swieca normalnie na nim lampki, tyle ze nie kontaktuje z samochodem :sad:

piter34 - Pią Maj 25, 2007 15:50

majnus napisał/a:
tam pisze o awariach pilotow, a moj pilot dziala, swieca normalnie na nim lampki, tyle ze nie kontaktuje z samochodem :sad:

Dlatego zaproponowaliśmy z ADAM1 inny sposób rozwiązania problemu.