Zobacz temat - Czarna perla [R200] rej. WL xxxxx
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozdrowienia - Czarna perla [R200] rej. WL xxxxx

MaReK - Pią Maj 25, 2007 09:38
Temat postu: Czarna perla [R200] rej. WL xxxxx
Pozdrowki dla kierwonika i pasazera auta jak w temacie ;)
Dzieki za wyscig od Walu miedzeszynskiego do konca siekierkowskiego mostu... niestety ja do pracy musialem zjechac na rozjazdach :) Ale fajnie poznac bratnia dusze... to chyba drugi raz w zyciu roverkowicza mi sie taki spocik uliczny trafil ;)

Ps.
Ladny wydech i ogolnie zadbane z zew. auto czego nie mozna powiedziec o moim :)

ezy - Pią Maj 25, 2007 13:08

Marek, ty to się kiedyś na słup wpakujesz jak tak się za roverkami będziesz rozglądał :)
MaReK - Pią Maj 25, 2007 13:17

Nie no nie bedzie tak zle ;)
Chociaz wczoraj widzialem na wyjezdzie na Magdalence, jak Pan z Audi 80 zapatrzyl sie na dziwke w lesie i elegancko zaparkowal w tyle peugota partnera :) Bylo groznie ale sie wszyscy zyli.

Pozdrawiam,

ezy - Pią Maj 25, 2007 13:23

Jeśli jeździsz czasem przez konstancin to wiesz jak tam wygląda zwężanie się drogi tuż przed konstancinem. No i po lewym pasie jadą czasem osobnicy celowo tak samo wolno jak po prawej. No i z dwóch zniecierpliwionych samochodów wysiadło wczoraj 2 gości do jednego takiego sprawiedliwego i chcieli z nim "rozmawiać". Też miałem na co patrzeć. Rękoczynów nie było ale K... i Ch... nie przestawały lecieć.
MaReK - Pią Maj 25, 2007 15:06

Czasami robimy tak z Majkelem i Violla jezdziemy 3 pasami obok siebie ;)
Ale tylko czasami i przez chwile... wiecej jest usmiechow na twarzych innych kierowcow, ale raz zdarzyl sie jeden co fakami pokazywal na lewo i prawo ;D