Zobacz temat - czas na zmiany
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - czas na zmiany

Valander_wwa - Nie Cze 03, 2007 16:34
Temat postu: czas na zmiany
I nadeszła ta chwila...

Muszę poszukać czegoś większego na zewnątrz i wewnątrz. Obejrzałem pare 75 ale nie przemawiają do mnie wielkością wnętrza... 600 to już troszkę leciwe auto ze względu na wiek, choć posiada większe wnętrzne niż 75 (Przemek miał racje <chlip>)... stąd na środe umówiłem się na oglądanie tego cacka: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2823145 (Pan wybiera się do wawy) Co sądzicie o tym modelu??

UncleAllEvil - Nie Cze 03, 2007 16:54

To fajne auto ale wnętrze chyba dużo większe od R75 nie jest.
Valander_wwa - Nie Cze 03, 2007 18:30

UncleAllEvil napisał/a:
To fajne auto ale wnętrze chyba dużo większe od R75 nie jest.


ma tą przewagę że jest to liftback... nie szukam kombi, stąd takie rozwiązanie wydaje się być najsensowniejsze. odnośnie wnętrza, więcej miejsca nad głową i szerzej, reszta porównywalna...;)

Viniu - Nie Cze 03, 2007 19:14

Ten model Mazdy cieszy się sporym uznaniem. Wg ADAC był na I miejscu w swojej klasie. Na zaprzyjaźnionym forum mazdy również ma bardzo dobre opinie. Ten z Twojego linku to diesel (odrobinę bardziej cierpiący na drobne dolegliwości)... ponoć więszą frajdę daje wersja 2,3 a o 3.0 nie wspomnę :) No ale skoro o ma być dla rodzinki... :)
MaReK - Pon Cze 04, 2007 00:02

Valdek a to Ty juz rodzine powiekszyles ;D ?
Szkoda ze nie chcesz kombi, bo te mazdy w wersji kombi tez sa fajne, a wozek wejdzie, rower i kosz piknikowy :)

A komu Rovera sprzedajesz?

Valander_wwa - Pon Cze 04, 2007 08:02

MaReK napisał/a:
Valdek a to Ty juz rodzine powiekszyles ;D ?
Szkoda ze nie chcesz kombi, bo te mazdy w wersji kombi tez sa fajne, a wozek wejdzie, rower i kosz piknikowy :)

A komu Rovera sprzedajesz?


Rover zostaje w rodzinie ;) Gdybym był zreflektowany na kombi to i może 75 by była, a co do powiększania rodziny - nie potwierdzam, nie zaprzeczam :D

MaReK - Pon Cze 04, 2007 08:44

Ee no to jak Rover zostaje w rodzinie to ... poprostu bedziesz jezdzilem Roverem "szostka" ? Tak jak Kaczy Roverem Leonem, jak Mariusz Roverem Omega i wielu innych :)

No co Ty Waldek... to Wy z Joanna (dobrze pamietam?) juz tak daleko :) ?
Ale to Mazda 6? Rany... blizniaki beda :) ?

Pozdrawiam,

Marian_K - Pon Cze 04, 2007 10:29

Ładne auto, w dodatku japoniec - pewnie będzie dobrze służył.
Swoją drogą - jak wchodziły na rynek - to było moje marzenie. Teraz - na drogach tego pełno - więc nie robi już takiego wrażenia, po prostu sie opatrzył i tyle. Ale jakby mi Święty Mikołaj przyniósł pod choinkę, to na pewno bym się ucieszył.

Może rzeczywiście poszukaj kombi - wcale nie wygląda gorzej, a z miejscem nieporównywalnie. (75 kombi to, moim zdaniem, nieporozumienie).

Pozdrawiam!