Zobacz temat - [R75] Lusterka - ogrzewanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Lusterka - ogrzewanie

remik36 - Wto Cze 05, 2007 16:36
Temat postu: [R75] Lusterka - ogrzewanie
Witam
Problem mój polega na tym, że grzeją mi się cały czas boczne lusterka i nie wiem jak to wyłączyć, a może tak ma być ?

Z góry dziękuje za odpowiedź
pozdr

Doleslaw - Wto Cze 05, 2007 20:13

remik36 napisał/a:
grzeją mi się cały czas boczne lusterka i nie wiem jak to wyłączyć, a może tak ma być ?

Ogrzewanie bocznych lusterek jest włączane razem z zaplonem (poz. II kluczyka). Element grzejny rozgrzewa się do ok. 50 st. C max, więc lusterko nie powinno być bardzo cieple. (35-40 st.C) Można to wyłączyć albo wyjmując wkład lusterka, odłączając od spodu i izolując różowo-zielony kabelek zasilania albo wyjmując bezpiecznik nr 35 (5A) z puszki bezpieczników, ale wtedy chyba też nie będzie sterowania lusterek. :smile:

remik36 - Wto Cze 05, 2007 20:46

Dziekuje za odpowiedź

czyli jak rozumiem tak ma być, to nie przeszkadza ?

Doleslaw - Wto Cze 05, 2007 21:17

Nie, jeżeli tylko temperatura nie będzie duzo wyższa od temp. ciala. Sprawdzilem teraz u mnie, cieplota lusterek jest lekko wyczuwalna przy temp. powietrza +22 st. C
Marian_K - Sro Cze 06, 2007 09:39

remik36 napisał/a:
Problem mój polega na tym, że grzeją mi się cały czas boczne lusterka i nie wiem jak to wyłączyć
Taki problem to powód do radości :grin: : w większości aut które widziałem jedno z lusterek nie grzało i to jest problem (oczywiście drobny, ale jednak problem).
Tak jak napisał Doleslaw - Twoja sytuacja jest jak najbardziej poprawna.

Pozdrawiam!

remik36 - Czw Cze 07, 2007 10:12

Dzięki bardzo za odpowiedź

Fajnie że jest takie forum i dobrzy ludzie :)