Zobacz temat - [R200 Si '99] Boczki drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 Si '99] Boczki drzwi

koalaup - Sob Cze 09, 2007 08:19
Temat postu: [R200 Si '99] Boczki drzwi
Z gory przepraszam bo wiem ze pewno moglbym sobie sprawdzic w Rave ale nie mam teraz dostepu a mam maly problem tzn. Czyscilem w moim R boczek na drzwiach ten materialowy i wyszedl mi z jednej strony material i tu moje pytanie czy ten boczek jest klejony czy jakos inaczej montowany do drzwi, bo nie wiem czy mam rozbierac obicie drzwi ( a nie chcialbym tego robic na daremno) czy tylko od przodu sprobowac jakos wlozyc ten material?
Ant - Sob Cze 09, 2007 08:29
Temat postu: Re: [R200 Si '99] Boczki drzwi
koalaup napisał/a:
Z gory przepraszam bo wiem ze pewno moglbym sobie sprawdzic w Rave ale nie mam teraz dostepu a mam maly problem tzn. Czyscilem w moim R boczek na drzwiach ten materialowy i wyszedl mi z jednej strony material i tu moje pytanie czy ten boczek jest klejony czy jakos inaczej montowany do drzwi, bo nie wiem czy mam rozbierac obicie drzwi ( a nie chcialbym tego robic na daremno) czy tylko od przodu sprobowac jakos wlozyc ten material?

niestety przerabiałem ten temat - gąbka pod materiałem się zestarzała i rozleciała i tym samym materiał sie odkleił,
niestety ta część boczka do której jest przyklejony materiał to tylko przetłoczenie na plastiku więc nie da się go wyciągnąć,
można kleic na drzwiach lub siągnąć boczek jak komu wygodnie ale w żadnym wypadku nie jest to operacja ani łatwa ani przyjemna
możnaby spróbować nakleić najpierw to na jakąś gąbkę a potem na boczek ale za każdym razem jest problem z zachowaniem kształtu a żeby było mało to jeszcze materiał ma tendencje do zwijania się na końcach normalnie dramat...

Kozik - Sob Cze 09, 2007 14:40

A taśmą dwustronną nie da rady tego zrobić? są przecież różnej grubości :wink: