Zobacz temat - [MG ZT] Jaka instalacja gazowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Jaka instalacja gazowa

PeterSz - Wto Cze 12, 2007 11:57
Temat postu: [MG ZT] Jaka instalacja gazowa
Witam wszystkich,

Poszukuje dobrego monatazysty instalacji gazowych w okolicy Krakowa. Słyszalem duzo dobrego o Prinsie (w Holandi Rover montuje wlasnie Prinsa do MG i Roverow 75) i o Landirenzo. Ostatnio coraz czesciej gazownicy proponuja STAG 300 z Valtecami. Jeżeli ktos ma doswiadczenie z jakims dobrym zakladem montujacym instalki to uprzejmie prosze o info.

Pozdrawiam

Peter

piter34 - Wto Cze 12, 2007 12:23

Popytaj na Myśliwskiej w Eko-Cars.
Mają Prinsa i jednocześnie Staga 300 (tyle, że pod nazwą 4Gas, ale to jest to samo).
Montują też BRC Sequenty.

Pogadaj z nimi i powiedz nam tutaj co Tobie zaproponowali oraz jakie są ceny. :)

Moim zdaniem spokojnie podejdzie 4Gas/Stag 300.

PeterSz - Wto Cze 12, 2007 13:37

Dzieki za info.
Rozmawialem z kolesiem i polecal mi LandiRenzo oraz Prinsa (odpowiednio 4800 i 5400). Odradzal STAGa. Powiedzial ze do 4 sylindrow jeszcze moznaby sie pokusic ale do V6 2.5 to nie bardzo. Jednym z elemntow jakie uwazal za kiepskie w STAGu to wtryskiwacze - tak naprawde to nie sa wtryskiwacze ale elektrozawory - kiepska dokladnosc. Oczywiscie pewnie to jest subiektywna ocena tego faceta - sam slyszalem wiele dobrego od uzytkownikow STAGa. W kazdym badz razie ten facet byl na nie.

piter34 - Wto Cze 12, 2007 14:29

Cytat:
Rozmawialem z kolesiem i polecal mi LandiRenzo oraz Prinsa (odpowiednio 4800 i 5400).

No pięknie... :shock:

A może BRC Sequent56?

Co do wtrysków to tak, są to elektrozawory. Nie wiem jakie są w Prinsie lub Omegasie.
Stag 300 z V6 radzi sobie bardzo dobrze, a wtryski do Staga można też rózne zakładać (np. te od BRC).