Zobacz temat - [R 75] Trzecie światło stop.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R 75] Trzecie światło stop.

Olo12 - Czw Cze 14, 2007 13:11
Temat postu: [R 75] Trzecie światło stop.
Czy ktoś miał problem z przyklejeniem 3 światła Stop? bo ja od 3 m-cy zmagam się z tym problemem ale chyba znalazłem rozwiazanie. Stosowałem kleje do lusterek, kropelkę, poxipol i najdłużej trzyało sie na poxipolu lecz obecne upały dawały radę i temu łączeniu. zastosowałem teraz taśmę dwustronną ( ale nie papierową cienką tylko grubszą ) i jak narazie trzyma od tygodnia.
7Tomi - Czw Cze 14, 2007 14:22

Taśma dwustronna ta z gąbką (np taka jak do klejenia listw samochodowych) powinna wytrzymać. Ewentualnie można spórbowac na kleju do szyb.
Piotrass - Czw Cze 14, 2007 16:25

Próbowałeś zwykłym silikonem? W innym aucie podklejałem tak i trzyma na amen.
Doleslaw - Czw Cze 14, 2007 17:20

Myślę, że prędzej czy poźniej w każdym R75 to swiatlo zaczyna odpadać. :cry: U mnie zaczęlo odchodzić w tym roku, a jak dokładnie obejrzałem, to zauwazyłem że poprzedni wlaściciel już kleił. Klej odszedł z fragmentem czarnego maskowania. Ja zastosowałem taśmę do klejenia luster (najcieńszą) i na razie trzyma :smile:
WojtekN - Czw Cze 14, 2007 22:45

Ja próbowałem chyba trzech klejów, "supermocną" taśmę dwustronna Patex'a i d..a
Skończyło się na wizycie w serwisie szyb samochodowym, doklejenie na klej do szyb. Trzyma.

Wojtek

potrolu - Pią Cze 15, 2007 10:08

witam
też miałem ten problem przylkeiłem na taśmę taką do klejenia listew bocznych w samochodach i jak narazie się trzyma już dwa miechy
pozdro