Zobacz temat - [Honda Accord] Obroty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Honda Accord] Obroty

panorafix - Sro Lip 11, 2007 22:35
Temat postu: [Honda Accord] Obroty
czy ktos moze polecic jakis zaklad w szczecinie co zrobi cos zeby mi obroty nie bujaly,gdzies przeczytalem ze mozna to w latwy sposob zrobic.silnik to tdi w oznaczeniu hondy ale oczywiscie rover
markos620SDi - Czw Lip 12, 2007 19:27

Ten typ tak ma. Nie wiem jak bardzo Ci się bujają, ja miałem podobną przypadłość (wahania ok. 100 obrotów/min.) i w niczym mi to generalnie nie przeszkadzało. Ustąpiło samo i na razie jakieś 15 000 km się nie powtarza. Jeśli wahania są nieznaczne to spokojnie ignoruj
sTERYD - Czw Lip 12, 2007 19:39

ZTCP to trzeba wyregulowac dawkę paliwa w pompie (niestety wymagany jest do tego fachowiec przez duże fac), jak chcesz się dowiedzieć dokładniej to poszukaj, było o tem gdzies na początku roku... :cool:
ossa - Czw Lip 12, 2007 23:44

ja w moim roverku SDI miałem wahania obrotów i okazało się, że to problem z wiązką, która leży na silniku na wierzchu (jak stoisz przodem do silnika to z lewej strony). Gdzieś tam chyba się jakaś izolacja przetarła trochę i to było powodem. Muszę ją wymienić ale na razie jak nią delikatnie poruszam to działa ok. przez jakiś czas.
panorafix - Sob Lip 14, 2007 08:39

generalnie nie sa duze wachania i prawie zawsze sa podczas jazdy po daniu na luz,na postoju zadziej wystepuje,a czy normalne jest ze przy wejsciu do filtra powietrza mi dmucha?wydaje mi sie ze powinno ciagnac.dodam ze auto nie kopci.