Zobacz temat - [R618] Złącze dignostyczne - kontrolka świeci ciągle
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R618] Złącze dignostyczne - kontrolka świeci ciągle

zielak_ - Sob Lip 14, 2007 16:00
Temat postu: [R618] Złącze dignostyczne - kontrolka świeci ciągle
1. Chciałem przeprowadzić samodiagnostykę ale po zmostkowaniu złącza diag. kontrolka silnika nie pulsuje tylko świeci się ciągle. Czy oznacza to, że nie ma żadnych problemów, komputer nie zarejestrował żadnych błędów ?

2. W ostatnim miesiącu 2 razy padł akumulator - z dnia na dzień. Zastanawia mnie czy po przekręceniu kluczyka i po zapaleniu kontrolek (silnika, oleju, akumulatora) wszystkie powinny po krótkim czasie zgasnąć ? U mnie gaśnie tylko kontrolka silnika, dopiero po zapłonie gasną kontrolki aku i oleju. Jak powinno być ?

marthinez - Sob Lip 14, 2007 16:06

zielak_ napisał/a:
1. Chciałem przeprowadzić samodiagnostykę ale po zmostkowaniu złącza diag. kontrolka silnika nie pulsuje tylko świeci się ciągle. Czy oznacza to, że nie ma żadnych problemów, komputer nie zarejestrował żadnych błędów ?

Tak
zielak_ napisał/a:
2. W ostatnim miesiącu 2 razy padł akumulator - z dnia na dzień. Zastanawia mnie czy po przekręceniu kluczyka i po zapaleniu kontrolek (silnika, oleju, akumulatora) wszystkie powinny po krótkim czasie zgasnąć ? U mnie gaśnie tylko kontrolka silnika, dopiero po zapłonie gasną kontrolki aku i oleju. Jak powinno być ?

Tak

sTERYD - Sob Lip 14, 2007 23:40

zielak_ napisał/a:
dopiero po zapłonie gasną kontrolki aku i oleju. Jak powinno być ?

no przecież dopiero po uruchomieniu silnika masz ładowanie i ciśnienie w układzie smarowania ;)
nie panikuj ;)