Zobacz temat - [R420 SDi 98r.] skórzana fotele
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R420 SDi 98r.] skórzana fotele

DEBEC - Sro Lip 18, 2007 20:30
Temat postu: [R420 SDi 98r.] skórzana fotele
Witam
Nie mając możliwości empirycznego stwierdzenia faktu kieruję pytanie na forum. Chodzi mi o skórzane fotele i kanapę do R400. Wiem, że jest różnica w wersjach 4D i 5D. Pokazało się wiele rozbitków z Anglii na części i jak się sprawa z fotelami przednimi. Czy w anglikach wszystko jest z drugiej strony (pokrętła) i czy to pasuje do kierownicy z lewej strony.

piter34 - Czw Lip 19, 2007 15:32

DEBEC napisał/a:
Czy w anglikach wszystko jest z drugiej strony (pokrętła) i czy to pasuje do kierownicy z lewej strony.

Wg moich obserwacji wszystko jest z "drugiej" strony.
Można oczywiście montować fotel pasażera z anglika w miejsce kierowcy, ale można tym samym pozbawić się np. regulacji odcinka lędźwiowego, wysokości siedziska, itp...

DEBEC - Czw Lip 19, 2007 16:39

Dzięki za info. Logicznie jest tak jak piszesz i jak byłem prawie pewien. Można byłoby jedynie przekładać samą skórę jak się ma ochotę.
7Tomi - Pią Lip 27, 2007 08:31

Przerabiałem to bo mam fotele w swojej 400 z angola. Wszystko co jalepsze w fotelu ma pasażer. Miejscami możesz zmaienić ale pomyśl jaki będziesz miał dostęp do pokręteł w fotelu.
DEBEC - Pią Lip 27, 2007 10:28

Dzięki za info bo już myślałem, że nikt się tym nie zajmował. Pisząc o przekładaniu miałem na myśli przełożenie samej skóry albo jeszcze lepiej całych środków bez zasadniczej konstrukcji fotela, wtedy regulacje zostają na miejscu.
oizo64 - Wto Lip 31, 2007 10:57

Pytanie z innej beczki. Ja mam fotele skórzane ale nie mam regulacji wysokosci u kierowcy! Troszkę mnie to zdziwiło bo brat tez ma R200 SILVERSTONE tylko ze dieslu i taka regulację posiada. Czy możliwe jest ze mam standardowo taką "ubogą" wersję siedzenia? autko nie jest sztukowane, bite itp.. Pozdrawiam.