Zobacz temat - [R600] Kontrolka oleju; silnik nie pali, warsztat we Wrocław
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Kontrolka oleju; silnik nie pali, warsztat we Wrocław

mzganiacz - Czw Lip 19, 2007 08:40
Temat postu: [R600] Kontrolka oleju; silnik nie pali, warsztat we Wrocław
Świeci mi się kontrolka oleju, na bagnecie wszystko oka, samochod nie pali, chyba komputer odcina zaplon po prostu. Potraficie polecic jakis warsztat we wrocławiu który mi to zrobi?
PTE - Czw Lip 19, 2007 10:26

Skoro silnik nie pracuje to chyba normalne, że kontrolka ciśnienia oleju się pali?
piter34 - Czw Lip 19, 2007 14:09

mzganiacz napisał/a:
samochod nie pali, chyba komputer odcina zaplon po prostu.

Jest iskra? Jest paliwo?

mzganiacz - Czw Lip 19, 2007 14:56

PTE napisał/a:
Skoro silnik nie pracuje to chyba normalne, że kontrolka ciśnienia oleju się pali?


eeee, chodzi ci ze przy zapalaniu silnika? ze sie wszystkie zapalają? ale one maja po chwili gasnąć, a ta nie bardzo chce. w czasie krecenia gasnie, po zaprzestaniu krecenia zapala sie znowu.

piter34 - Czw Lip 19, 2007 15:01

mzganiacz napisał/a:
ale one maja po chwili gasnąć, a ta nie bardzo chce. w czasie krecenia gasnie, po zaprzestaniu krecenia zapala sie znowu.

Wszystko jest OK.
Kontrolka od oleju ma się nie świecić podczas pracy silnika (i tylko wtedy).

tommyyogi - Czw Lip 19, 2007 15:02

Jezeli chodzi o warsztat we Wrocławiu to tylko Hyundai Pol-Motors nio i oczywiscie najlepszy magik od Roverow czyli Gawin.

Poko co Gawin jest na wakacjach ale po 8 sierpnia napewno bedzie mial czas, na zaopiekowanie sie Twoim Roverkiem.

Jak cos to zagadaj na moje GG.

Paul - Czw Lip 19, 2007 15:04

mzganiacz napisał/a:
eeee, chodzi ci ze przy zapalaniu silnika? ze sie wszystkie zapalają? ale one maja po chwili gasnąć, a ta nie bardzo chce. w czasie krecenia gasnie, po zaprzestaniu krecenia zapala sie znowu.


A kontrolka ładowania Cię nie dziwi, że nie gaśie :?: ;) :twisted:

mzganiacz - Czw Lip 19, 2007 15:08

Paul napisał/a:
mzganiacz napisał/a:
eeee, chodzi ci ze przy zapalaniu silnika? ze sie wszystkie zapalają? ale one maja po chwili gasnąć, a ta nie bardzo chce. w czasie krecenia gasnie, po zaprzestaniu krecenia zapala sie znowu.


A kontrolka ładowania Cię nie dziwi, że nie gaśie :?: ;) :twisted:



eee no moze, po prostu zawsze mi sie wydawalo ze ona sie akurat nie swieci. moglem sie zasugerowac czymstam

[ Dodano: Czw Lip 19, 2007 3:11 pm ]
tommyyogi20 napisał/a:
Jezeli chodzi o warsztat we Wrocławiu to tylko Hyundai Pol-Motors nio i oczywiscie najlepszy magik od Roverow czyli Gawin.

Poko co Gawin jest na wakacjach ale po 8 sierpnia napewno bedzie mial czas, na zaopiekowanie sie Twoim Roverkiem.

Jak cos to zagadaj na moje GG.



jakii gawin?

piter34 - Czw Lip 19, 2007 15:14

Cytat:
jakii gawin?

Użyj funkcji "szukaj" i nie zadawaj głupich pytań następnym razem...

mzganiacz - Czw Lip 19, 2007 15:18

piter34 napisał/a:
Cytat:
jakii gawin?

Użyj funkcji "szukaj" i nie zadawaj głupich pytań następnym razem...


nie mędrkuj

Brt - Czw Lip 19, 2007 15:24

mzganiacz napisał/a:
nie mędrkuj


No własnie nie mędrkuj tylko poszukaj a nie pożałujesz ;) Gawin to imię tak gwoli wyjaśnienia...

mzganiacz - Czw Lip 19, 2007 21:57

Brt napisał/a:
mzganiacz napisał/a:
nie mędrkuj


No własnie nie mędrkuj tylko poszukaj a nie pożałujesz ;) Gawin to imię tak gwoli wyjaśnienia...


eno eno znalazlem spoko to obok mnie bede sie tam zglaszal teraz juz to wiem. ale z autem juz spoko. juz mialem ciagnac do mechaniora a ono po prostu odpalilo po jednym dniu w pelnym sloncu... wiec wnioskuje ze cos z instalacja sie dzieje jak zawilgotnieje (stanelo mi w deszczu)