Zobacz temat - [R620] Węże paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Węże paliwa

Golab33 - Wto Sie 07, 2007 15:58
Temat postu: [R620] Węże paliwa
mam mały problemik a mianowicie skąd moge wyrwać węzyki paliwa co odchodzą od baku.. bo moj mehes mi mowil zreszta sam to zauwazylem ze paliwko leci i okazalo sie ze wężyki sobie spruchaniały ...zaznaczam że używki mnie nie interesują a samemu raczej sie nie da dorobi takiego bajera. Z góry dzieki
thef - Pią Sie 17, 2007 12:02

Ktoś pomoże koledze?
krzepa_s - Pią Sie 17, 2007 13:49

skoro używki odpadają to raczej tylko serwis ale ceną cię zabiją:(
osobiście próbował bym je jednak gdzieś dorobić

xytras - Pią Sie 17, 2007 15:46
Temat postu: Re: [620sdi 96r] węże paliwa
Golab33 napisał/a:
mam mały problemik a mianowicie skąd moge wyrwać węzyki paliwa co odchodzą od baku.. bo moj mehes mi mowil zreszta sam to zauwazylem ze paliwko leci i okazalo sie ze wężyki sobie spruchaniały ...zaznaczam że używki mnie nie interesują a samemu raczej sie nie da dorobi takiego bajera.


cześć - miałem podobny problem - zgnite przewody ale hamulcowe, jedź do warsztatu i niech ci dorobią, zapłacisz napewno mniej niż oryginalne, które mam poważne wątpliwości czy wogóle dostaniesz. Pozostaje poszukać warsztatu, który ci to zrobi - wiem tyle że średnica tych przewodów jest inna niż hamulcowych - kwestia dobrania rurek - aha dla jasności w mojej 600 tce przewody paliwowe są metalowe - a nie z tworzywa jak w większości obecnie produkowanych pojazdów.

--
pozdrawiam

Xytras 620 Sdi Wronki