Zobacz temat - [R420] Kostka pod siedzeniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Kostka pod siedzeniem

wnas - Pią Sie 17, 2007 00:50
Temat postu: [R420] Kostka pod siedzeniem
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć jak zlokalizować kostkę pod siedzeniem do napinaczy pasów. Domyślam się, że rozłączyła się, ponieważ brat odkurzał samochód i po tym zaczęła migać kontrolka SRS. Znalazłem pod siedzeniem na podłodze jakąś wiązkę kabli, ale nie widzę żadnej kostki? Jak się do niej dostać?
pelee - Pią Sie 17, 2007 06:42

wez rozetnij kable i połacz i po sprawie
thef - Sob Sie 18, 2007 12:44

pelee napisał/a:
wez rozetnij kable i połacz i po sprawie


I koniecznie wciśnij pomógł koledze pelee.

Co do kostki, ja nie wiem jak Ci pomóc, proponowałbym iść za wiązką i szukać, ale to pewnie zrobiłeś. Poszukaj w Rave, jest do pobrania na stronie klubowej (warto go mieć na przyszłość) lub poczekaj na wpisy właścicieli 400tek.

giewu - Sob Sie 18, 2007 14:01

thef napisał/a:
pelee napisał/a:
wez rozetnij kable i połacz i po sprawie

I koniecznie wciśnij pomógł koledze pelee.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pyzdra - Sob Sie 18, 2007 14:39

Podobnie było u mnie . Nie mam w 420 D napinaczy pod siedzeniem pasażera, ale podczas naprawy klimy poruszyłem kable od SRS i kontrolka zaczęła mrugać podczas jazdy. Wczoraj od mojej strony wyciągnołem bezpiecznik 3 A ze skrzynki po kierownicą ,poruszyłem żółtymi wiazkami pod kierownicą i pod schowkiem od strony pasażera. Po włożeniu bezpiecznika kontrolka zgasła i zapala się po przekręceniu kluczyka ,czyli prawidłowo.
pelee - Sob Sie 18, 2007 21:10

tak to jest jak ktos ma banalne problemy
thef - Sob Sie 18, 2007 21:26

Cytat:
tak to jest jak ktos ma banalne problemy


Człowieku, żebyś czasem nie potrzebował od nas pomocy jak będziesz miał problem.