Zobacz temat - [R600] INNA przyczyna hałasującego drążka ?!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] INNA przyczyna hałasującego drążka ?!

Zientas - Sob Sie 18, 2007 11:15
Temat postu: [R600] INNA przyczyna hałasującego drążka ?!
Otóż byłem dziś u mechanika celem eliminacji luzu zgodnie z opisem na stronie klubowej. Okazało się jednak, że żadnego luzu tam nie ma, a jedyny (znaczny) luz występuje na poduszce trzymającej koniec drążka (patrz foto). Gdzie kupię taką nową poduszkę?




1. Miejsce gdzie występuje znaczny luz.

2. Obejma poduszki/poduszka.

3. Miejsce gdzie luz miał być (wg opisów) ale go nie ma.

Brt - Sob Sie 18, 2007 11:26

Hmmmm ciekawe :) Nie wiem, czy jest możliwość dostania tej poduszki jako nowej. Zapytałbym standardowo w tomateam. Jeśli masz EPC to spróbuj namierzyć numer tej części. Będzie łatwiej ją odnaleźć ;)
Zientas - Sob Sie 18, 2007 12:07

Nie wiem co to EPC :oops: Natomiast w RAVE nie mogę tego namierzyć. W Tomateam włącza się poczta głosowa (uwielbiam to).

Może do ASO Honda zajrzeć?

Już zajrzałem - 230 zł :shock: za takie małe g... . Poczekam na Tomateam jeszcze.

Brt - Sob Sie 18, 2007 12:14

Zientas napisał/a:
Nie wiem co to EPC


Elektroniczny Katalog Części :)
W Technicznym FAQ (4 pytanie) jest link do EPC. Co do ASO to zapytać można :) To nie kosztuje ;)
A samemu nie da sie jakoś poprawić tej poduszki (wymiana gumy, podklejenie czy też podłożenie czegoś??)

Zientas - Sob Sie 18, 2007 12:22

Brt napisał/a:
A samemu nie da sie jakoś poprawić tej poduszki (wymiana gumy, podklejenie czy też podłożenie czegoś??)




Też tak myślałem, ale ten drążek pracuje tam przód-tył. Może by go tam własnie taśmą owinąć, lub jakąś tuleje wsadzić i tawotem przesmarować. Że też nie mam kanału...

(W ASO 230 zł...)

Brt - Sob Sie 18, 2007 13:56

Zientas napisał/a:
Że też nie mam kanału...

Noo przydaje się :wink: Można sporo kasy zaoszczędzić przy odrobinie chęci i zdolności manualnych ;)