Zobacz temat - [R620] Alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Alarm

csdark - Nie Sie 19, 2007 19:43
Temat postu: [R620] Alarm
Witam,
Zastanawiam się nad tym na ile skuteczny jest fabryczny alarm w tym samochodzie. Czy moze jednak warto zmienić na jakis inny czy jednak ten spełni swoje załozenie ?

piter34 - Nie Sie 19, 2007 20:41

Alarm fabryczny jest kiepskiej jakości, bo można go rozbroić przekręcając kluczyk w zamku drzwi.

Moim zdaniem jednak nie warto inwestować w lepszy alarm. Lepiej założyć jakieś odcięcie wtrysków, zapłonu, itp.

csdark - Pon Sie 20, 2007 14:40

Przepraszam, źle zapytałem, chodzi mi raczej o odcięcie zapłonu które jest fabrycznie zrobione, samochód za mykam uzbrajam alarm wkładam kluczyk do zamka drzwi otwieram, faktycznie alarm się rozbraja, ale kiedy włożę kluczyk do stacyjki i chcę odpalić to du...a :) , czy to może uniemożliwić złodziejowi odjechanie samochodem ? Czy to poprostu pic na wode
piter34 - Pon Sie 20, 2007 14:57

csdark napisał/a:
czy to może uniemożliwić złodziejowi odjechanie samochodem ? Czy to poprostu pic na wode

To jest "immobiliser". Może uniemożliwić amatorowi, ale profesjonalista sobie z każdym autem poradzi.
Zawsze to jakieś zabezpieczenie. ;-)

csdark - Pon Sie 20, 2007 17:33

A więc jednak trzeba będzie zastosować własne patenty ;)

Dzięki

[ Dodano: Czw Sie 23, 2007 8:35 pm ]
Jeszcze jedno pytanie, czy syrenka z własnym zasilaniem od innego alarmu będzie współpracowała z oryginalnym alarmem w moim autku ?