Zobacz temat - [R416] Po najechaniu na pień drzewa :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Po najechaniu na pień drzewa :(

MalyNicki - Pon Sie 20, 2007 20:53
Temat postu: [R416] Po najechaniu na pień drzewa :(
Witam.
Dzisiaj przez moją nieuwagę najechałem na pień drzewa, trochę było głośno a po przejechaniu coś mi hałasuje pod podłogą jak jadę i ciężko wchodzą biegi. Niestety nie posiadam kanału i nie mogę dokładnie się przyjżeć, nic nie zwisa.
Wie ktoś co mogłem uszkodzić ??

thef - Pon Sie 20, 2007 21:03

Może to być uszkodzone (np. skrzywione, ale raczej sądzę, że obluzowane) cięgno między lewarkiem a skrzynią. Wejdź pod samochód i obadaj.
sTERYD - Pon Sie 20, 2007 21:25

albo może wydech podgięty i wadzi o cięgno, a przy okazji trze przy zmianie biegów :???:
Niestety musisz wleźć pod auto, bo inaczej możemy tylko sobie dywagować :(
Spokojnie wystarczy jak podlewarujesz z jednej strony i sie położysz pod spód, kanał wcale nie jest konieczny (tylko poczekaj aż wystygnie ;))

MalyNicki - Wto Sie 21, 2007 17:16

Już wszystko jasne :)
Właśnie wróciłem od mechanika biedniejszy o 100zł.
Diagnoza był takiej treści:
"Na co ty najechałeś chłopie, część środkowa tłumika rozciągnęła się na 20cm. i nic już się z nią nie dało zrobić a przy okazji powyginałeś drążki od zmiany biegów"
Pozdro

sTERYD - Wto Sie 21, 2007 18:05

jak rozumiem te 100 złych załatwiło sprawę :cool:
jeśli tak to nie drogo Cię to wyniosło :)

thef - Wto Sie 21, 2007 18:27

Super, że tylko tyle strat wyszło. Mogło być znacznie, znacznie gorzej. Jakaś miska albo inne elementy i straty byłyby nieporównywalnie większe. No cóż, ważne, że już wszystko okay :)