Zobacz temat - Numer farby:)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - Numer farby:)

kaneda - Sob Sie 25, 2007 18:29
Temat postu: Numer farby:)
Witam wszystkich:) mam taki głupi problem ponieważ chce pomalować mojego Roverka 214 na orginalny kolorek - srebrny metalik, niestety nie wiem jaki to jest numer farby:(
Z tego co słyszałem to Rover 214 orginalnie był tylko na jeden rodzaj srebrnego malowany, wiec jesli ktoś wie jaki to numer farby to byłbym bradzo wdzięczny:)

thef - Sob Sie 25, 2007 18:44

Poszukaj tabliczki z oznaczeniem koloru na podszybiu bądź gdzieś pod maską i odczytaj 3-literowy "Paint Code" a potem zajrzyj na:

http://www.ppg.com/MaxMey...?IntDialCode=44

giewu - Sob Sie 25, 2007 21:02
Temat postu: Re: Numer farby:)
kaneda napisał/a:
Witam wszystkich:) mam taki głupi problem ponieważ chce pomalować mojego Roverka 214 na orginalny kolorek - srebrny metalik, niestety nie wiem jaki to jest numer farby:(
Z tego co słyszałem to Rover 214 orginalnie był tylko na jeden rodzaj srebrnego malowany, wiec jesli ktoś wie jaki to numer farby to byłbym bradzo wdzięczny:)
najszybciej w ROVERku serii 200 kod koloru znajdziesz na tabliczce, która powinna się znajdować w dolnej części lewego, słupka bocznego.
Brt - Sob Sie 25, 2007 21:22

Witaj na forum :) Na początek przeczytaj ZASADY i popraw temat ;)

Co do koloru, to numer farby i jej odcień znajdziesz właśnie na środkowym słupku. Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko znależć i dobrać kolor do srebrnego R200. Mojemu lakiernikowi średnio się udało :| Ale jak dobry fachman to powinien sobie poradzić ;)

piter34 - Pon Sie 27, 2007 13:38

Brt napisał/a:
Co do koloru, to numer farby i jej odcień znajdziesz właśnie na środkowym słupku.

...a tak już całkiem na marginesie, to zadane pytanie i odpowiedź znajduje się od dawna w technicznym FAQ na stronie klubowej. :/