Zobacz temat - [R214Si 98] palaca sie na czerwono kontrolka SAS lub SRS :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214Si 98] palaca sie na czerwono kontrolka SAS lub SRS :)

Pepek - Pią Sie 31, 2007 20:11
Temat postu: [R214Si 98] palaca sie na czerwono kontrolka SAS lub SRS :)
witam !
mam taki problem jadąc dzisiaj z predkoscia 50km/h zaswiecila mi sie ta kontrolka i swieci sie caly czas ! nie znam sie na tym bo rowerka mam od niedawna a na tym forum tez pojawiam sie od dzisiaj ! mam nadzieje ze dostane fachowa odpowiedz:)
pozdrawiam Pepek

Kozik - Pią Sie 31, 2007 20:15

Kontrolka poduszki. Sprawdź połączenie kostki pod siedzeniem a jak nie pomoże to niech się koledzy wypowiedzą bo ja dalej nie szukałem - pomogło.
Pepek - Pią Sie 31, 2007 20:21

dzieki juz ide robic:)
pozdrawiam

Brt - Pią Sie 31, 2007 21:34

Witamy na forum. Sprawdź to co Kozik, napisał bo jest to częsta przyczyna świecenia kontrolki SRS, a pozatym zapoznaj sie z Zasadami pisania postów w kąciku usterek i popraw temat przyciskiem edytuj z pierwszego posta !!

[ Dodano: Pią Sie 31, 2007 9:42 pm ]
Dodam jeszcze, że warto poczytać Techniczny FAQ ze strony klubowej. Tam tez jest o świecącej kontrolce SRS i wieeelu innych częstych przypadłościach. Kliknij na słowo "TO" w moim podpisie ;)

Pepek - Pią Sie 31, 2007 21:44

OK Brt tylko nie wiem jak to zrobic:) sorry ale nie znam sie zbytnio na tym;) jakbys mogl to wyjasnic tzn to edytuj pierwszego posta?:)
z gory dzieki

Kozik - Pią Sie 31, 2007 21:51

Pepek napisał/a:
jakbys mogl to wyjasnic tzn to edytuj pierwszego posta?:)

W prawdzie nie jestem Brt no ale napiszę.

W prawym górnym rogu swojego pierwszego posta masz przycisk edytuj. Poprawić zgodnie z zasadami tzn np. temat powinien wyglądać tak: [R214i '97] palaca sie kontrolka SRS :) - a reszta tak jak jest.

Brt - Pią Sie 31, 2007 21:53

W Twoim pierwszym poście u góry po prawej stronie jest przycisk "edytuj". Jak go klikniesz to będziesz mógł poprawic zarówno temat jak i treść posta jeśli trzeba. Zakładam, że przeczytałeś zasady i już wiesz, że w temat należy wpisać model auta w nawiasie kwadratowym ;) W razie czego popatrz na inne tematy :) Takie zasady obowiązują na usterkach w celu szybszego przeglądania i przeszukiwania forum przez ogół uzytkowników ;)

[ Dodano: Pią Sie 31, 2007 10:11 pm ]
Bosko :D

giewu - Sob Wrz 01, 2007 21:58
Temat postu: Re: [R214Si 98] palaca sie na czerwono kontrolka SAS lub SRS
Pepek napisał/a:
witam !
mam taki problem jadąc dzisiaj z predkoscia 50km/h zaswiecila mi sie ta kontrolka i swieci sie caly czas ! nie znam sie na tym bo rowerka mam od niedawna a na tym forum tez pojawiam sie od dzisiaj ! mam nadzieje ze dostane fachowa odpowiedz:)
pozdrawiam Pepek
Kozik napisał/a:
Kontrolka poduszki. Sprawdź połączenie kostki pod siedzeniem...
Brt napisał/a:
...Sprawdź to co Kozik, napisał bo jest to częsta przyczyna świecenia kontrolki SRS...
Pepek napisał/a:
dzieki juz ide robic:)...
Pepek napisz chociaż czy to zrobiłeś i problem się rozwiązał ... inni użytkownicy dwusetek tylko na tym skorzystają ;)
Pepek - Sob Wrz 01, 2007 22:56

tak zrobilem to! nawet nie musialem uzywac zadnych narzedzi:)
pod siedzeniem docisnalem przewody i narazie sie nie swieci nic:)

sTERYD - Nie Wrz 02, 2007 09:50

Pepek napisał/a:
tak zrobilem to!

rotfl :lol: :lol: :lol: