Zobacz temat - [R200 '98] Instalacja gazowa Koltec - problemy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 '98] Instalacja gazowa Koltec - problemy

sad200 - Nie Wrz 16, 2007 10:01
Temat postu: [R200 '98] Instalacja gazowa Koltec - problemy
Kupują mojego Roverka z inst.Lpg Koltec założoną w 98r cieszyłem się 10 dni ,potem podczas powrotu do domu z pracy silnik zdechł ,maślałem że zabrakło mi gazu dotankowałem i nic po odpaleniu {przełącza się ałtomatycznie}znów gaśnie. Okazało się że parownik jest nowy {AGAZ} wymieniłem filtr gazu i nic ale odkryłem że na odcinku pomiędzy parownikiem a rozdzielaczem ,przewód jest diabelnie twardy tak jakby parownik dawał za durze ciśnienie ,odpusciłem cisnienie luzując cybanta,pomoglo,na krótkoi było to samo .Pojechałem do gazownika jak mi pokręcił to teraz po przełączeniu na LPg odrazu gaśnie,zaproponował mi wymianę całej instalacji ,zostawiając tylko mój parownik bo jest nowy od pełnej sekfencji{elektrozawory i silniczek krokowy działają}od tamtej pory zasówam na pb czyli 4 miechy ,i zastanawiam się co z tym fantem zrobić.Pozdrawiam. :grin:
Brt - Nie Wrz 16, 2007 12:16

Na forum byłotrochę o instalacji Koltec'a. Któryś z forumowiczów jest autorem strony internetowej o tej instalacji. poszukaj, poczytaj i popytaj (najlepiej w nowym wątku) i pewnie coś się wymyśli ;)
Szymon - Nie Wrz 16, 2007 12:37

Brt napisał/a:
Któryś z forumowiczów jest autorem strony internetowej o tej instalacji.

Tym forumowiczem jest js a tu trochę jego wiedzy ;)
http://www.roverki.pl/for...ighlight=koltec

Brt - Nie Wrz 16, 2007 12:43

:smile: :smile: :smile: