Zobacz temat - [ R 214 i 1,4 99 r.] Przeguby zewnętrzne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R 214 i 1,4 99 r.] Przeguby zewnętrzne

Tomekk - Pią Paź 05, 2007 10:54
Temat postu: [ R 214 i 1,4 99 r.] Przeguby zewnętrzne
Czy ktoś z was orientuje się z którego Civic' a pasowałyby przeguby zewnętrzne do mojego Rovera 214i 75 KM 98r. ? Za cholerę nie mogę nigdzie dostać konkretnie pasujących do tego modelu, każdy sprzedawca odpowiada w ten sam sposób , że trzeba przynieść stary i dobierać do któregoś z civic'a
giewu - Pią Paź 05, 2007 10:59
Temat postu: Re: [ R 214 i 1,4 99 r.] Przeguby zewnętrzne
Tomekk napisał/a:
...Za cholerę nie mogę nigdzie dostać konkretnie pasujących do tego modelu...
przed sekundą sprawdziłem :twisted: jest dostępny w InterCars i u sprzedawców na allegro
sTERYD - Pią Paź 05, 2007 11:00

ee tam po prostu im sie szukać nie chce :P
zarówno w intercarsie jak i w focie nie ma problemów, a juz nie mówiąc o tym:
http://www.przeguby.pl/sk...ROVER&model=200
a od civica to trudno powiedzieć czy będą pasować :???:

Tomekk - Pią Paź 05, 2007 13:16

U sprzedawców na allegro są buble a w inter cars mam kolegę który znalazł tylko jedną sztuke pascala i tyle, ale ok dzięki za odp. do foty też dzwoniłem i powiedział facet że akurat tego z abs'em nie ma nawet na zamówienie
sTERYD - Pią Paź 05, 2007 13:22

kup sobie na www.przeguby.pl, oni tam maja towar niezlej jakości:)
albo jak chcesz mieć na 100% solidne i tanio to u Tomiego ale to ,może potrwać, bo jest zlot :)

Tomekk - Pią Paź 05, 2007 13:36

steryd dzięki za tą stronkę przeguby.pl już zamówiłem tam u nich , wielkie dzieki
Ja osobiście jeżdżę accordem , rover jest ojca i widzę że o części do hondy dużo łatwiej no ale już jestem mądrzejszy o te kilka adresów, dzięki serdeczne