Zobacz temat - [R200Si 16V '98] Dziwne dzwieki podczas wciskania sprzegla
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200Si 16V '98] Dziwne dzwieki podczas wciskania sprzegla

Bruno - Pią Paź 05, 2007 19:36
Temat postu: [R200Si 16V '98] Dziwne dzwieki podczas wciskania sprzegla
co sie dzieje?!!!
szumi, no teraz to slychac jakby cos tam latalo, pedal sprzegla stal sie miekki, wyczowam luzy, slychac to zawsze podczas wciskania sprzegla nawet jak delikatnie nacisne,coraz wiekszy skok pedalu sprzegla, dzisiaj zaczelo szarpac przy ruszaniu i zaczynaja sie problemy z wrzucaniu jedynki i wstecznego, czuje jakby mialo sie wszystko rozleciec...

srbenda - Pią Paź 05, 2007 19:41

Możesz troche przybliżyć problem?
Paul - Pią Paź 05, 2007 19:54

Takie pytanie to do wróżki :twisted:
Napisz coś więcej. Jaki to dźwięk? Skąd go słychać? na postoju? W czasie jazdy?

Zmień temat na prawidłowy (zobacz, jak inne wyglądają).

piter34 - Pią Paź 05, 2007 22:31

Bruno, sprawdź samoregulację linki sprzęgła. Było o tym na forum.
Paul - Pią Paź 05, 2007 22:36

Bruno napisał/a:
dzisiaj zaczelo szarpac przy ruszaniu i zaczynaja sie problemy z wrzucaniu jedynki i wstecznego, czuje jakby mialo sie wszystko rozleciec...

To może być samoregulacja, jak pisze Piter34, albo umierające sprzęgło :(

Popraw wreszcie temat na prawidłowy!!!

Kris - Pią Paź 05, 2007 23:33
Temat postu: Re: Dziwne dzwieki podczas wciskania sprzegla, POMOCY!!!
Bruno napisał/a:
co sie dzieje?!!!
szumi, no teraz to slychac jakby cos tam latalo, pedal gazu stal sie miekki, wyczowam luzy, slychac to zawsze podczas wciskania sprzegla nawet jak delikatnie nacisne,coraz wiekszy skok pedalu sprzegla, dzisiaj zaczelo szarpac przy ruszaniu i zaczynaja sie problemy z wrzucaniu jedynki i wstecznego, czuje jakby mialo sie wszystko rozleciec...


u mnie kiedyś szumiało ze dwa latka i gwizdało, dolałem w końcu oleum bo sie okazało że jeździłem bez :) po następnych 2 latach warczało i od warczenia do wymiany skrzyni minęło już tylko kilka dni, ale nie wyrokuję, może to linka.