Zobacz temat - [R214SI '96 LPG] Szpec od Rowerkow Warszawa lub Podlasie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214SI '96 LPG] Szpec od Rowerkow Warszawa lub Podlasie

Primo - Nie Lis 04, 2007 20:09
Temat postu: [R214SI '96 LPG] Szpec od Rowerkow Warszawa lub Podlasie
Witam
Wymieniłem cały cały układ zapłonowy i dalej nic ciągle brak mocy (reakcji na pedał gazu) czasami szarpanie silnika gdy trzymam pedał gazu na jednym poziomie. Wizyty u kolejnych pseudo Elektryków nic nie dają jedynie mniejsza kasę w kieszeni. A radości z jazdy jak nie było tak nie ma.. Zwracam sie siec z prośba o polecenie jakiegoś warsztatu w którym zaopiekują sie moim rowerkiem jak należy i zostanie rozwiązany problem. A może ktoś już spotkał sie z takim problemem i znalazł jego rozwiązanie. Dzięki za jakieś konkretne informacje Mieszkam w Zambrowie 120 km do Warszawy 80km do Białegostoku.

AndrewS - Nie Lis 04, 2007 20:13

to samo jest na benzynie ??
jesli tak to stawiam na lambde, najlepiej dla pewnosci to by bylo sie z kims zamienic

Primo - Nie Lis 04, 2007 20:43

tak nie ma różnicy czy jeżdżę na Lpg czy na benzynce a tak na marginesie sonda była wymieniona :) na nowa i niestety dalej to samo
przemo285 - Nie Lis 04, 2007 21:06

Rozumiem że palec rozdzielacza zmieniłeś , może potencjometr przepustnicy-proponuję , jechać na test komputerowy
maciej - Nie Lis 04, 2007 23:09

Pogadaj z Mariuszem418 - najlepszy spec od Roverków w Wawie. :)
Primo - Pon Lis 05, 2007 22:34

Palec i kopułka tez była wymieniona na nową. Sprawdzę jeszcze palec bo podobno padają po kilku kilometrach. A jeśli chodzi o ten test to gdzie w Wawie bo test boscha robiłem i nie wykazało żadnych błędów, słyszałem ze one są niezbyt dokładne i nie wykrywają wszystkich błędów. Nio skontaktuje sie z Mariuszem418 może coś poradzi a on jakiś servisik prowadzi?? czy po prostu niezły spec ??
maciej - Wto Lis 06, 2007 08:58

Prowadzi, jak się z nim skontaktujesz, to powie Ci który... ;)
Primo - Wto Lis 06, 2007 12:50

nio dzieki bede musiał się z nim jakoś umówić pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lis 09, 2007 11:23 ]
maciej masz może do niego jakieś namiary może numer telefonu, bo niestety na priva z forum nie odpowiada pewnie ma kupę roboty. Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lis 25, 2007 12:08 ]
Witam.
Wiele pisałem na forum co trapiło mojego R. Miedzy innymi brak mocy słabą reakcja na pedał przyspieszacza, przerywania szarpania :)
Po wczorajszej wizycie w ECC Babice i kontaktem z Mariuszem418.
Sprawdzony został cały samochód: ciśnienie pompy paliwa ciśnienie w cylindrach, regulacja przepustnicy która powinna być robiona co trzy lata i najważniejsze został zrobiony test book, nowa adaptacja i kasowanie błędów których było kilka. A wizyta u poprzednich pseudo elektryków nic nie wykazywało. Ale co najważniejsze wiem co boli mojego R jest to sonda lambda :) Wymieniana była nowa zamiennik BOSCH a co sie okazało ze nie taki jak powinien w Roverach jest sonda lambda 12V a nie jak sprzedają 6V. W serwisie taka sonda kosztuje 635 zł. Znalazłem na w internecie taka sama podam zainteresowanym numer sonda jaka powinna być i jeszcze linka do strony http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,03,--zakupinpl--,pl-pln,448006,0.html.
Podam jeszcze jaki numer powinna posiadać nasza sonda : 0258003193 .
Teraz już wiem ze nie warto sprawdzać komputer u pseudo elektryków. Mariusz stwierdził ze po założeniu odpowiedniej sondy wszystko wróci jak ręką odjął. Pozdrawiam Mariusza418 i wszystkim polecam kontakt z nim.