Zobacz temat - Rover [200 1.4 16v 103KM 98 R] Tuba VS Skrzynia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Rover [200 1.4 16v 103KM 98 R] Tuba VS Skrzynia

kolin - Pon Lis 12, 2007 14:13
Temat postu: Rover [200 1.4 16v 103KM 98 R] Tuba VS Skrzynia
Witam


Mam taki dylemat ,do rzeczy

Lepsze to czyli skrzynia
http://www.allegro.pl/ite..._gwarancja.html

A Może to Tuba
http://www.allegro.pl/ite..._myslowice.html

Dokładnie zmierzam do tego co jest lepsze ?? Tuba czy też skrzynia,chodzi o dźwięk.Na obecną chwilę mam Tubę ale to była taka kupiona za 80zł kiedyś tam i jest za słaba,oczywiście pod wzmacniacz jest wszystko pod piętę


Czy te gadżety Car Audio co pokazałem dobrze będą grały? chodzi o cenna/jakość

Ma ktoś coś takiego czy lepiej dołożyć z 100zł i kupić coś lepszego

Ew co polecacie,bo nie chciałbym kupić następnej lichej tuby/skrzyni:)

matlacz - Pon Lis 12, 2007 15:03

Mam ta skrzynie 750 blaupunkta i jestem bardzo zadowolony! Podpiete jest pod wzmacniacz blaupunkta.
kumpel ma ta tube i gra troche gorzej od mojej skrzyni! Z tym ze jak juz kupisz ta skrzynie to polecam wzmacniacz takze blaupunkta!



Skrzynia ma rms 250 a tuba 200 wiec skrzynia troche mocniejsza! Powiem tyle skrzynaia jak chodzi to nawet lusterka sie trzesa ale ja glosno nie slucham a poza tym mam 4 glosniki blaupunkta wiec dzwiek mam super w aucie!

pod000 - Pon Lis 12, 2007 15:16

czesc, wybieraj zawsze skrzynie basowa a nie tube, Tuba niema tego basu co skrzynia <glebia> tuba jest to karton zwiniety, a tuba to juz mdf :) pozdrawiam :) roverki.pl






http://www.polskajazda.pl...Rover/200/15051 :) _ pozdro :) i milego dnia :arrow:

kolin - Pon Lis 12, 2007 17:23

Dzięki chłopaki,zamawiam sprzęt mam nadzieję że będę zadowolony :mrgreen:
michone - Pon Lis 12, 2007 18:51

Nie polecam ani jednego ani drugiego z podanych linkow... za te pieniadze masz stx ap + skrzynie z mdf... Co do Tuby to tak naprawde z prawdziwa obudowa tubowa ma to tylko wspolna nazwe... Ten typ obudowy "tuba" jest stworzona na jak najwiekszy chalas dzieki osiagnietemu maksymalnemu rezonansowi. Jednak z dwojga zlego wybral bym tego w obudowie.. cos mala ta budka jakna 12 cali... chyba zeto closed jest
matlacz - Wto Lis 13, 2007 00:53

michone napisał/a:
cos mala ta budka jakna 12 cali...


No niewiem dosc spora jest:
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 482 x 387 x 378 mm

michone - Wto Lis 13, 2007 17:29

popatrz na zdjecie... jak moga byc takie wymiary jak tylnia sciana jest pod katem?? ma max 30L a nie wspomne juz o grubosci scianek... 12 mm ??
matlacz - Wto Lis 13, 2007 23:42

michone napisał/a:
popatrz na zdjecie... jak moga byc takie wymiary jak tylnia sciana jest pod katem?? ma max 30L a nie wspomne juz o grubosci scianek... 12 mm ??


Specjalnie sprawdzilem grubosc scianek 25 mm :twisted:

A co do kata tylniej sciany to tak musi byc jak bedziesz mial skrzynie prosta to nie zmiescisz do bagarznika chyba ze do kombi


Pozdrawiam serdecznie!

michone - Sro Lis 14, 2007 13:06

alepodales wymiany prostopadloscianua to nie jest :) 25mm z obiciem czy bez?? :)
matlacz - Sro Lis 14, 2007 18:00

Z obcieciem? :neutral:
taka jest grubosc scianek!

michone - Sro Lis 14, 2007 18:53

zapytalem sie czy z OBICIEM :) to jednak i tak lepiej niz w starszych modelach :) Masz moze parametry T-S tego glosnika ?? z checia sie dowiem jeszcze jaka buda i strojenie...
matlacz - Czw Lis 15, 2007 11:08

Acha sory! Nie doczytalem! Nie mierzylem bez obicia :grin:
A co do T-S niestety niewiem nigdy nie liczylem! :neutral:

michone - Czw Lis 15, 2007 14:29

T-S sie nieliczy :) mozna jezmierzyc :) wiekszosc tych gotowych skrzynek jest robiona na podniesienie efektywnosci czesto za maly litraz za wysokie strojenie...