Zobacz temat - [R414] Ładowanie akumulatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414] Ładowanie akumulatora

cige - Nie Lis 18, 2007 12:28
Temat postu: [R414] Ładowanie akumulatora
mam pytanie czy po wyciągnięciu akumulatora do ładowania czy centralny zamek będzie działał na kluczyk bo wiem tylko tyle że jeżeli zamyka się pilotem to trzeba też otwierać pilotem i jeszcze jedno pytanie przy czym był dostarczony kod dzięki któremu można odtworzyć samochód kluczykiem po uprzednim zamknięciu go pilotem wiem że trzeba przeprowadzić kilka ruchem kluczyka w zamku tylko ja nie znam kodu bo samochód przywiozłem z Niemiec
DEBEC - Nie Lis 18, 2007 13:05

Dzisiaj to przerabiałem - zobacz link niżej, może ci to pomoże
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=21087

cige - Nie Lis 18, 2007 13:23

a jeśli wyjmę akumulator a nie będę zamykał samochodu to po włożeniu i podpięciu go będzie wszystko normalnie działać
DEBEC - Nie Lis 18, 2007 13:48

Myślę, że to czy po wyjęciu zamkniesz czy nie nie ma znaczenia, istotą tutaj dla alarmu jest to (to czynność mechaniczna), że odłączone zostało źródło zasilania. Tak jak napisałem ja synchronizowałem przyciskając pilota ale spotkałem się z takimi opiniami, że nawet tego nie trzeba robić a wszystko będzie działać. O ile pamiętam mój jak stał na warsztacie też miał wyjęty akumulator i potem nie słyszałem żeby ktoś go synchronizował a tym bardziej potrzebował 4 cyfrowego kodu.
KRYS - Nie Lis 18, 2007 15:15

A jak to jest w 620si 94?

Prawdopodobnie mam wyłączone immo.

thef - Nie Lis 18, 2007 23:23

KRYS napisał/a:
A jak to jest w 620si 94?

Prawdopodobnie mam wyłączone immo.
Ty masz pewnie pilota na podczerwień - jeden przycisk i celowanie w odbiornik nad lusterkiem wewnętrznym. Nic nie trzeba synchronizować, wyjmujesz aku, wkładasz i jest jak było. Żeby sie przekonać czy masz działające immo, zamknij auto pilotem, otwórz kluczem i spróbuj uruchomić. Jeżeli immo działa, usłyszysz jeden dźwięk klaksonu i nie zakręcisz rozrusznikiem. Jeżeli immo masz odłączone, auto normalnie się uruchomi.