Zobacz temat - Powypadkowy Przeglad
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Powypadkowy Przeglad

bula21 - Pon Lis 19, 2007 13:31
Temat postu: Powypadkowy Przeglad
Witam
Mialem ostatnio wypadek/stluczke Pan Policjant zabral oczywiscie dowod poniewaz bylo pekniecie prawego leflektoru..no coz dzisiaj pojechalem sobie na przeglad hmm naliczono mi 100 zl okresowy + 94 za powypadkowy ;/ ..ale auto nie przeszlo przegladu poniewaz Pan Mechanik powiedzial ze w prawym tylnim kierunku jest biala zarowka a ma byc pomaranczowa ;/ ..nie zadzialal tylni spryskiwacz czego nie bylem swiadom bo go nie urzywam raczej ;/ ..a najlepsze ze mam kupic sobie inny leflektor bo jest jasniejszy od starego hmm dziwne zeby byl taki sam skoro jest nowy ;| ..

czy ktos z was tez mial takie problemy ?

zouza - Pon Lis 19, 2007 13:33

Wg mnie pan mechanik liczył, że dostanie na flaszkę :roll:
Brt - Pon Lis 19, 2007 13:58

jakiś strasznie czepialski ten diagnosta :roll: na twoim miejscu wymieniłbym ten stary reflektor tez na nowy i:
1. diagnosta już sie nie czepi
2. będzie lepiej świecił ;)

Wymiana żarówki na pomarańczową to chwila moment. Co do ceny to nie wiem jak to wygląda, ale bez sensu płaciś podwójną cene za taki sam przegląd jak normalnie :strzela:

piter34 - Czw Gru 06, 2007 15:42

bula21 napisał/a:
ale auto nie przeszlo przegladu poniewaz Pan Mechanik powiedzial ze w prawym tylnim kierunku jest biala zarowka a ma byc pomaranczowa

No tak. Te żarówki lubią się łuszczyć, i potem mamy biały klosz i białą żarówkę.
Można mieć białe żarówki pod warunkiem, że klosz jest pomarańczowy.

maciej - Czw Gru 06, 2007 15:51

piter34 napisał/a:
Te żarówki lubią się łuszczyć, i potem mamy biały klosz i białą żarówkę.

Ostatnio u IInvit wymienialiśmy obie żarówki w R200 z tyłu, bo działały, ale się całkiem złuszczyły i były białe.